Сторінка 43: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Савчук Ігор Юрійович на Doc.ua
Ігор Юрійович спеціалізується на загальній стоматології, щелепно-лицьовій хірургії, імплантології. Виконує всі види стоматологічних маніпуляцій: від терапії карієсу і відбілювання зубів до протезування і постановки імплантів.
Лікар Стоматолог Лукашик Ірина Степанівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ірина Степанівна лікар стоматолог-ортопед, виконує лікування і профілактику захворювань порожнини рота, а також реставрацію, чистку і відбілювання зубів, проводить ендодонтичні процедури. Також є лікарем-консультантом компанії «Colgate».
Лікар Стоматолог Воїнов Анатолій Володимирович на Doc.ua
Сфера професійної діяльності Анатолія Володимировича включає комплексне терапевтичне лікування зубів і ясен, мікропротезування, протезування на імплантатах, протезування безметалове і металокерамічними коронками, знімне протезування, пародонтологію.
Лікар Стоматолог Титаренко Олена Іванівна на Doc.ua
Лікар проводить прийом дорослих і дітей з різними захворюваннями ротової порожнини. Займається лікуванням карієсу і його ускладнень (пульпіту, періодонтиту), видаленням зубного каменю, лікуванням гінгівіту, стоматиту та й ерозії зубів. Проводить професійні чистки порожнини рота ультразвуком і спеціальними пастами
Лікар Стоматолог Радзевич Антоніна Вікторівна на Doc.ua
Доктор Радзевич спеціалізується на комплексній діагностиці, лікуванні постійних, молочних зубів. Вона займається проведенням герметизації фісур, ремінералізуючої терапії, чищенням ротової порожнини, відновленням дефектів зубного ряду.
Лікар Стоматолог Тишина Ольга Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на загальній стоматології. Займається професійним чищенням зубів за допомогою різних методик, проводить своїм пацієнтам установку пломб, протезування зубів і їх реставрацію у випадках будь-якої складності. Лікує найпоширеніші захворювання зубів, включаючи карієс, гінгівіт, пародонтоз, здійснює чистку кореневих каналів
Лікар Стоматолог Бублик Олена Миколаївна на Doc.ua
В роботі використовує сучасні апарати для лікування каріозних пошкоджень зубів. Вважає за краще використовувати техніку «Сендвіч» (використовуючи склоіномірні цемент і композит) для пломбування каріозних порожнин. Також займається переліковування кореневих каналів, готує зуби до протезування.
Лікар Стоматолог Гулеватий Андрій Олександрович на Doc.ua
Лікар-стоматолог, член Асоціації імплантологів України, фахівець з дентальної імплантації, з системного і функціонального протезування.
Лікар Стоматолог Остапчук В'ячеслав Володимирович на Doc.ua
Остапчук В.В. володіє передовими технологіями і методологіями стоматологічного лікування, здійснює щадне відбілювання зубів, естетичну реставрацію форми і кольору окремих зубів, усунення карієсу на будь-якій стадії, лікування кореневих каналів і ін.
Лікар Стоматолог Собчак Олег Петрович на Doc.ua
Є керівником Клініки одного доктора. Професійні інтереси - ортопедична, терапевтична стоматологія.