Сторінка 43: Стоматологи в Києві

Лікар Стоматолог Шишко  Ангеліна  Василівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт загального профілю, займається лікуванням хвороб ясен і зубів, таких як: гінгівіт, стоматит, карієс, пульпіт, періодонтит і ін.
Стоматологія Vivaldi Dent
вул. Бульварно-Кудрявська, 33гна карті
Шевченківськийм. Театральна
Лікар Стоматолог Гершуні Юрій Давидович на Doc.ua
Гершуні Юрій Давидович
Кандидат медичних наук, лікар-стоматолог, щелепно-лицьовий хірург вищої категорії. Займається консультативними прийомами в випадках пошкодження і перелому щелепно-лицьового апарату. Консультує при вроджених проблемах, запаленнях, кістах або пухлинах в області обличчя, шиї та ротової порожнини
Лікар Стоматолог Михайлюк Юрій Григорович на Doc.ua
Юрій Григорович - головний лікар клініки, стоматолог вищої категорії. У професійні інтереси доктора входять маніпуляції по загальній стоматології: діагностика, лікування та профілактика пошкоджень і хвороб зубів, порожнини рота.
Лікар Стоматолог Новик Світлана Андріївна на Doc.ua
Світлана Андріївна - дитячий стоматолог з великим досвідом роботи. Займається профілактикою і лікування основних стоматологічних захворювань дитячого віку. Надає допомогу при легкому і ускладненому карієсі молочних і несформованих зубів. Видаляє молочні та постійні зуби, лікує запальні процеси зубощелепної області
Лікар Стоматолог Денисюк  Валентин Іванович на Doc.ua
21рік досвіду
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні зубних хвороб, займається реставрацією зубного ряду, відбілюванням, гігієною ротової порожнини.
Орто-МЕДИНА на Р. Окіпної
вул. Раїси Окіпної 10 ана карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Стоматолог Батова Ірина Валентинівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, ортопед, проводить дитячий прийом, займається герметизацією фісур, лікуванням пульпіту і карієсу молочних зубів, пломбуванням кореневих каналів зубів, сучасними технологіями протезування та ін. Фахівець у галузі знімного і незнімного протезування, установки протезів з опорами на штифтах і на вкладках.
Лікар Стоматолог Красовська Юлія Олександрівна на Doc.ua
Юлія Олександрівна - лікар-стоматолог другої категорії, що спеціалізується на загальній та терапевтичній стоматології. Лікар проводить первинний огляд, ставить діагноз, займається лікуванням захворювань: карієсу, пульпіту і періодонтиту
Лікар Стоматолог Моцик Ольга Григорівна на Doc.ua
Ольга Григорівна займається професійним доглядом за зубами. Так, доктор володіє повним спектром сучасних програм по SPA догляду за зубами, відбілюванню і ін. Також Ольга Григорівна є фахівцем з художніх реставрацій і пародонтологічного лікування.
Лікар Стоматолог, Хірург Левченко Павло Павлович на Doc.ua
Професійне спрямування Павла Павловича - стоматологічна хірургія. Лікар проводить всі види амбулаторної стоматологічної та щелепно-лицевої хірургічної допомоги, при необхідності, може кваліфіковано використовувати різні види місцевої центральної і периферичної анестезії. Є автором кількох наукових публікацій.
Лікар Стоматолог Пашко Вікторія Юріївна на Doc.ua
Вікторія Юріївна займається лікуванням кореневих каналів і профілактикою захворювань порожнини рота за сучасними протоколами, художньою реставрацією зубів, відбілюванням, чищенням, реставрацією, лікує зуби під седацією і карієс і його ускладнення у дітей.