Сторінка 45: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Ткаченко Лідія Володимирівна на Doc.ua
Займається терапевтичною стоматологією, тобто вивченням хвороб в ротовій порожнині і їх подальшим лікуванням. Діагностує і лікує захворювання дентину, пульпи і зубної емалі. Також займається парадонтологією - лікуванням гінгівіту, пародонтиту, пародонтозу.
Лікар Стоматолог Іванюк Галина В'ячеславівна на Doc.ua
Лікар займається протезуванням зубного ряду, ендодонтичним лікуванням зубів з лікуванням каналів, підготовкою зубів до відновлення культевой вкладки, високоякісною реставрацією, гігієною і відбілюванням зубів.
Лікар Стоматолог Дем'янчук Сергій Арсентійович на Doc.ua
Стоматологічна практика Сергія Арсентійовича спрямована на надання високоякісного хірургічного лікування зубів і зубного ряду в цілому. Також проводить пломбування, реставрації та ін.
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед Буров Андрій Сергійович на Doc.ua
Буров Андрій Сергійович - головний лікар та засновник клініки Burov Clinic. Впродовж 15 років допомагає пацієнтам повернути та відновити втрачені зуби. Спеціалізується на хірургії та імплантології в стоматології. Стоматолог проводить такі маніпуляції, як імплантація і протезування зубів, складне видалення зубів мудрості, лікування всіх видів захворювань зубів і багато іншого. У своїй практиці використовує технологію CEREC (економічна і естетична керамічна реставрація).
Лікар Стоматолог Мельник Ірина Володимирівна на Doc.ua
Є висококваліфікованим стоматологом. Область медичних інтересів - надання послуг з терапевтичної стоматології, протезування, хірургії, реставрації зубів.
Лікар Стоматолог Кравченко Ігор Павлович на Doc.ua
Стоматолог-ортопед, спеціалізується на лікуванні каріозних пошкоджень, шинуванні зубів, Переліковування кореневих каналів. У роботі віддає перевагу застосуванню сучасних технологій, обладнання (наприклад, використовує апекс локатор з метою визначення довжини в кореневих каналах). Також займається знімним / незнімним протезуванням.
Лікар Стоматолог Соломійчук Ярослав Юрійович на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортопед, основний напрямок в роботі лікаря - вініри, вініри без обробки, коронки, естетичне протезування на імплантатах.
Лікар Стоматолог Воробйов Артем Володимирович на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, спеціалізується в області терапевтичної та ортопедичної стоматології: профілактика і гігієна порожнини рота, відбілювання зубної емалі, лікування карієсу, високоестетичні фотополімерні реставрації.
Лікар Стоматолог Максимова Анастасія Михайлівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-стоматолог, спеціалізується на реставрації зубів (кореневої частини), пародонтології. Проводить лікування карієсу, пародонтиту, пародонтозу, зубного каменю і т. д.
Лікар Стоматолог Тулейбич Світлана Олександрівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, ендодонтист, виконує ряд стоматологічних процедур, включаючи установку вінірів, ендодонтичне лікування профайлами, пряму реставрацію зубів, лікування всіх форм періодонтиту, пульпіту, естетичні реставрації зубів, а також відновлення зруйнованої частини зуба (коронкової).