Сторінка 44: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Собчак Олег Петрович на Doc.ua
Є керівником Клініки одного доктора. Професійні інтереси - ортопедична, терапевтична стоматологія.
Лікар Стоматолог Ісаєв Максим В'ячеславович на Doc.ua
Максим Вячеславович - експерт в області естетичної терапії та протезування. Займається лікуванням, видалення зубів, в тому числі зубів мудрості, реставрацією всього зубного ряду. Ефективно застосовує різні методики при лікуванні запалень внутрішніх тканин зубів, періодонтиту у важкій і складній формі.
Лікар Стоматолог Сокіл Юлія Валеріївна на Doc.ua
Є одним з перших фахівців в Україні, який почав в роботі використовувати операційний мікроскоп. Спеціалізується на ендодонтичному лікуванні, яке проводиться за допомогою мікроскопа, візіографа та іншого обладнання.
Лікар Стоматолог Яременко Світлана Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар стоматолог-терапевт другої категорії, проводить ендодонтичне лікування, художнє відновлення зубів, пломбування. До фахівця звертаються пацієнти при карієсі, пульпіті, періодонтиті, гінгівіті, стоматиті та ін.
Лікар Стоматолог Панасенко Вікторія Володимирівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, дитячий лікар-стоматолог, проводить якісне лікування захворювань молочних і постійних зубів у дітей, реставраційні роботи, відбілювання зубів і видалення зубного каменю.
Лікар Стоматолог Зленко Олена Сергіївна на Doc.ua
Олена Сергіївна працює в сфері терапевтичної і пародонтологічної стоматології, також веде прийом як гігієніст. Виконує всі види терапевтичного лікування, профілактичні та гігієнічні маніпуляції в порожнині рота. Доктор є постійним учасником тематичних тренінгів, курсів та майстер-класів.
Лікар Стоматолог Кузнєцов Віталій Анатолійович на Doc.ua
Віталій Анатолійович спеціалізується на загальній та ортопедичній стоматології. Проводить терапію захворювань твердих тканин зубів, кореневих каналів. Займається незнімним протезуванням за допомогою безметалевих, металокерамічних конструкцій.
Лікар Стоматолог Щербаха Лариса Вікторівна на Doc.ua
Лариса Вікторівна спеціалізується на терапевтичному лікуванні зубів. Вона виконує шинування зубів, гігієну ротової порожнини, реставрує зуби при патологічній стертості, проводить вектор-терапію та плазмоліфтінг
Лікар Стоматолог Литвиненко Олександр Миколайович на Doc.ua
Олександр Миколайович більше 25 років медичної практики присвятив ортопедичного лікування зубів. Він займається установкою пломб, вкладок (діоксид-цирконієвих, металевих, керамічних), знімних / незнімних, пластмасових протезів, вінірів, бюгельних протезів на атачмент або кламера.
Лікар Стоматолог Остапенко Олена Олександрівна на Doc.ua
Доцент кафедри хірургічної стоматології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. Видаляє зуби, проводить гемісекцію і резекцію коренів, парадонтологічні операційні втручання, пластику вуздечок губ і язика.