Сторінка 39: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Ткачук Ірина Олександрівна на Doc.ua
Дитячий стоматолог, професійні інтереси - герметизація фісур, лікування каріозних пошкоджень зубів, адентії. Навчає дітей правильній методиці чищення ротової порожнини, підбирає індивідуальні засоби гігієни, дає рекомендації батькам щодо підтримки здоров'я зубів дітей.
Лікар Стоматолог Зубчук Євгенія Іванівна на Doc.ua
Спеціалізується на позбавленні від некаріозних уражень емалі, карієсу, художньому реконструюванні зубів. Позбавляє пацієнтів від пульпіту, періодонтиту, проводить ендодонтичне лікування, пломбує кореневі канали (механічно обробляючи кореневі канали зубів ручним методом, а також за допомогою ендонаконечника, пломбує кореневі канали методом латеральної конденсації гутаперчі).
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург Кирилюк Юрій Ростиславович на Doc.ua
Доктор спеціалізується на стоматології, хірургії та терапії. Проводить консультативний прийом, імплантацію, видаляє зуби мудрості. Лікує такі захворювання і патології, як: періодонтит, періостит
Лікар Стоматолог Гладун Андрій Васильович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Стоматолог-терапевт займається лікуванням основних захворювань: карієсу, пульпіту і періодонтиту. Основне його завдання - своєчасне виявлення і лікування перерахованих захворювань. Лікар здійснює видалення запаленого нерва зуба, пломбування каріозних порожнин, відновлює форму зубів. У разі серйозних ускладнень, якщо не вдається зберегти зуб, терапевт направляє пацієнта до стоматолога-хірурга.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Павлик Катерина Миколаївна на Doc.ua
Катерина Миколаївна — засновник і власниця мережі стоматологий Mom's, стоматолог-ортодонт першої категорії. Вміє знаходити відповіді на складні запитання завдяки професійним навичкам і має особливий підхід до дітей. Справжній професіонал у сфері ортодонтії, професійно лікує і діагностує патології прикусу у будь-якому віці, володіє останніми навичками в лікуванні патології прикусу у дітей, підлітків і дорослих
Лікар Стоматолог Горалик Михайло Олександрович на Doc.ua
Дипломований стоматолог, практичну діяльність веде в якості спеціаліста загального і ортопедичного профілю в стоматології, ефективно усуває всі проблеми з зубами каріозного походження, проводить протезування зубів різних видів.
Лікар Стоматолог Філіппова Ольга Іванівна на Doc.ua
Стоматолог, що спеціалізується на ортодонтичному профілі стоматологічного лікування, володіє методами корекції ортодонтичної патології самолігуючі, комбінованими, естетичними і іншими видами брекетів, пластинок.
Лікар Стоматолог Філіппов Олексій Володимирович на Doc.ua
Стоматолог, дипломований фахівець в сфері загальної та ортопедичної стоматологічної допомоги, володіє методами корекція типових і нетипових патологій тканин зуба, проводить корекцію всіх типів адентії методом знімного і незнімного протезування.
Лікар Стоматолог Дубинська Ганна Валеріївна на Doc.ua
Стоматолог-ортопед, в область професійної діяльності входить знімне протезування (нейлонове і бюгельне), установка коронок (металокераміка, безметалеві коронки), терапевтичне лікування зубів.
Лікар Стоматолог Шпак Катерина Валеріївна на Doc.ua
Стоматолог терапевтичного стоматологічного профілю, робоча сфера включає здійснення невідкладної стоматологічної допомоги, проведення всіх процедур, необхідних для підтримки і відновлення естетичного і функціонального стану зубів і порожнини рота.