Сторінка 38: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Любашевська Марина Леонідівна на Doc.ua
Консультація від50 грн
Головний лікар стоматології «Марідент», проводить протезування на дентальних імплантатах, а також реставрації зубів після ендодонтичного лікування.
Лікар Стоматолог Дабло Юлія на Doc.ua
Консультація
Використовує новітні технології і комплексний підхід, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта. Професійний діяльність спрямована на збереження власних зубів. Вірить, що щира турбота і увага здатні творити чудеса. Тому в її кабінеті невимушена атмосфера і Юлія Дабло переконує пацієнтів, що «Профілактика хвороби - це найрозумніше лікування»
Лікар Стоматолог Сіра Катерина на Doc.ua
Консультація
Багато з нас, сьогоднішніх дорослих, були свого часу травмовані стоматологією - напевно, ми всі пам'ятаємо насильницьке лікування, біль і страх. Сіра Катерина хоче, щоб у наших дітей таких спогадів не було, і я знаю, що стоматологія може бути іншою - комфортною, безболісною, забавною і веселою. З маленькими пацієнтами не тільки лікує зуби, але і розповідає казки, показує мультики, грає в ігри і дітки отримують маленькі призи за сміливість
Лікар Стоматолог Авербух Фелікс Іосифович на Doc.ua
Консультація від600 грн
Стоматолог-хірург проводить видалення зубів мудрості будь-якої складності, імплантацію зубів, видалення. Спеціалізується на кістковій аугментації, пластиці м'яких тканин. Лікує такі захворювання, як: гінгівіт, зубний камінь, карієс, пародонтит, пародонтоз, періостит, пульпіт, рецесія ясен, стоматит
Лікар Стоматолог Давидок Іванна Іванівна на Doc.ua
Консультація від600 грн
Стоматолог-терапевт проводить лікування і профілактику захворювань зубів і ясен, ендодонтичне лікування зубів під мікроскопом.
Лікар Стоматолог Хлопенко Володимир Сергійович на Doc.ua
Консультація від600 грн
Хірург-ортопед проводить встановлення керамічних і металокерамічних коронок, видалення зубів, зубозберігаючі операції, пластику вуздечки язика, вуздечок губ, імплантацію при необхідності. Приймає дорослих і дітей від народження
Лікар Стоматолог Касьяненко Валерія Григорівна на Doc.ua
Консультація від600 грн
Лікар спеціалізується на проведенні професійної гігієни порожнини рота, відбілюванні зубів, лікуванні каріозних уражень зубів, а також їх ускладнень. Приймає як дорослих пацієнтів, так і дітей
Лікар Стоматолог Сведан Мохамед на Doc.ua
Стоматолог-терапевт надає повний спектр послуг з стоматології, в т.ч. профілактику захворювань порожнини рота, діагностування та лікування множинного карієсу, пульпіту, періодонтиту, чистку кореневих каналів, відбілювання, чищення зубів тощо.
Лікар Стоматолог Ковзун Аліна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Досвідчений дитячий стоматолог-терапевт, проводить лікування зубного карієсу у дітей без використання бормашини, абсолютно безболісно і максимально комфортно. Займається лікуванням гінгівіту, карієсу, пульпіту, пародонтозу та ін. Консультує щодо правильного догляду за ротовою порожниною
Лікар Стоматолог Романчук Іванна Миколаївна на Doc.ua
Іванна Миколаївна спеціалізується на загальній та дитячій стоматології. Лікар проводить діагностичний прийом, терапію, профілактику хвороб молочних і постійних дитячих зубів. Здійснює реставраційні роботи, відбілювання та видалення зубного каменю.