Лікар Стоматолог Полякова Оксана Павлівна на Doc.ua

Відгуки про Полякова Оксана Павлівна

Оксана Павлівна володіє сучасними методами лікування, діагностики та принципами знеболення. Головний лікар мережі стоматологій Mom’s . Веде дитячий і дорослий прийом. Проводить реставрацію всіх груп зубів; обробку кореневих каналів і їх пломбування. Надає послуги з інструментальної обробки за допомогою ультразвукового апарату Air flow
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Александр 17 Липень 2021
Богдан 22 Вересень 2020
Лікарка дуже сподобалась, має хороший підхід до діточок, професійно проконсультувала с приводу нашої проблеми та провела якісно огляд. Надалі будемо звертатись до цієї лікарки
Александр 18 Січень 2020
Прием я оцениваю на пять. Все было замечательно. После приема ребенок выиграл заводной самолет, а потом спрашивал, когда мы пойдем еще на прием к стоматологу.
Влад 09 Квітень 2019
Все было хорошо. Мне понравился доктор Оксана Павловна, все было очень внимательно. И по времени хорошо, и консультация была хорошая. Я советовала бы. И мои знакомые в эту клинику детей водят. Все отлично. Я довольна.
Ярослава 06 Грудень 2018
Мирослава 11 Листопад 2018