Сторінка 47: Стоматологи в Києві

Лікар Стоматолог Серьогіна Іванна Олегівна на Doc.ua
Лікує каріозні пошкодження зубів у дорослих і дітей, лікує хвороби тканин пародонта, навчає гігієні ротової порожнини, а також займається індивідуальним підбором гігієнічних засобів.
Лікар Стоматолог Денисов Данило Володимирович на Doc.ua
Доктор Денисов надає оперативну і якісну стоматологічну допомогу в сфері терапевтичної, ортопедичної та хірургічної стоматології, лікар проводить терапію патологій слизової рота, карієсу, адентії, папілом і атером ротової порожнини та ін.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Гуцало Ольга Олександрівна на Doc.ua
Ольга Олександрівна закінчила Національну медичну академію ім. О.О. Богомольця і ​​пройшла ряд курсів і тренінгів для підвищення лікарської кваліфікації, зокрема: «Ортодонтія. Старт-школа», «Корекція напрямку росту щелеп апаратами Bioblock»та ін. Ольга Олександрівна займається ортодонтичною діагностикою, фіксацією брекетів, пломбуванням тимчасових зубів, професійною гігієною порожнини рота і іншими стоматологічними процедурами.
Лікар Стоматолог Остапчук В'ячеслав Володимирович на Doc.ua
Остапчук В.В. володіє передовими технологіями і методологіями стоматологічного лікування, здійснює щадне відбілювання зубів, естетичну реставрацію форми і кольору окремих зубів, усунення карієсу на будь-якій стадії, лікування кореневих каналів і ін.
Агапіт на м. Чернігівська
вул. Юрія Поправки, 14 ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Стоматолог, Ортодонт Скворцова Наталія Сергіївна на Doc.ua
Лікар з колосальним досвідом вирішення ортодонтичних проблем. Працює з усіма брекет системами, знімними апаратами, багато приділяє часу діагностиці. Постійно підвищує свої кваліфікаційні навички роботи за допомогою курсів, семінарів та науково-практичних конференцій
Лікар Стоматолог Собчак Олег Петрович на Doc.ua
Собчак Олег Петрович
Є керівником Клініки одного доктора. Професійні інтереси - ортопедична, терапевтична стоматологія.
Клініка одного лікаря
вул. Урлівська, 23на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Стоматолог Полюлях Олексій Геннадійович на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортопед вищої категорії, головний лікар клініки. Проводить весь комплекс процедур з терапевтичної стоматології, а також здійснює ендодонтичне лікування.
Лікар Стоматолог Ісаєв Максим В'ячеславович на Doc.ua
Максим Вячеславович - експерт в області естетичної терапії та протезування. Займається лікуванням, видалення зубів, в тому числі зубів мудрості, реставрацією всього зубного ряду. Ефективно застосовує різні методики при лікуванні запалень внутрішніх тканин зубів, періодонтиту у важкій і складній формі.
Лінія Посмішки
Консультация –бесплатная.
вул. Васильківська 34, каб 201, 2 эт.на карті
Голосіївськийм. Васильківська
Лікар Стоматолог Сокіл Юлія Валеріївна на Doc.ua
Є одним з перших фахівців в Україні, який почав в роботі використовувати операційний мікроскоп. Спеціалізується на ендодонтичному лікуванні, яке проводиться за допомогою мікроскопа, візіографа та іншого обладнання.
К'ю-Клінік (Q-Clinic)
вул. Жилянська, 30 ана карті
Подільськийм. Палац Спорту
Лікар Стоматолог Лозинська Олена Петрівна на Doc.ua
Олена Петрівна - лікар, який спеціалізується на загальній стоматології. Має у своєму розпорядженні досвідом і навичками в терапії каріозних і некаріозних захворювань, ушкоджень зубів, зубних (кореневих) каналів. Проводить діагностичний прийом, лікування, профілактику хвороб зубів, маніпуляції з естетичної стоматології.