Сторінка 51: Стоматологи Києва

Лікар Ортодонт, Стоматолог Солоніна Ганна Миколаївна на Doc.ua
Лікар-ортодонт займається комплексною ортодонтичною діагностикою, читанням телерентгенограм і КТ, лікуванням всіх видів патологій прикусу та положення окремих зубів, застосовуючи знімну і незнімну ортодонтичну апаратуру, міофункціональну терапію, дихальну гімнастику. Також доктор виконує лікування проблем скронево-нижньощелепного суглоба і м'язових дисфункцій, бруксизма. Займається профілактикою стоматологічних захворювань у дітей і дорослих
Лікар Стоматолог Білецька Анастасія Сергіївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, терапевт, завідуюча філією стоматологічного центру "Дентин". Проводить весь комплекс процедур з терапевтичної стоматології - відбілювання, гігієна порожнини рота, пломбування, лікування карієсу і т.д.
Лікар Стоматолог Черкесова Ірина Юріївна на Doc.ua
Стоматолог-гігієніст, фахівець з догляду за ротовою порожниною і профілактики стоматологічних захворювань.
Лікар Стоматолог Тонкоголос Лариса Миколаївна на Doc.ua
Лариса Миколаївна спеціалізується на пародонтології. У зону практичної діяльності доктора входять: професійна гігієна порожнини рота, повітряно-абразивна обробка зубів, фторування та відбілювання зубних рядів. Проводить підясневу чистку зубів (кюретаж).
Лікар Стоматолог Новікова Ліліана Анатоліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ліліана Анатоліївна є фахівцем з ендодонтичного лікування зубів (лікує кореневі канали), терапевтичне лікування - хвороб некаріозного природи (клиновидного дефекту, адентії, гіперестезії, флюорозу емалі і ін.), каріозної природи (пульпіту, карієсу, періодонтиту) .Також доктор Новікова проводить протезування зубів.
Лікар Стоматолог Бондар Євгеній Олегович на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, який спеціалізується на проведенні пломбування зубів і кореневих каналів, професійної чищенні зубів, підготовці під протезування. У сферу його професійної діяльності входить лікування пульпіту, карієсу, катарального гінгівіту, періодонтиту та інших захворювань зубів.
Лікар Стоматолог Іваненко Тетяна Євгеніївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, учасник асоціації пародонтологів України. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань тканин пародонта і слизової оболонки порожнини рота. Проводить будь-які терапевтичні маніпуляції, в тому числі професійну гігієну порожнини рота і відбілювання зубів
Лікар Стоматолог Сніжко  Тетяна  Миколаївна на Doc.ua
Тетяна Миколаївна дитячий лікар-стоматолог, приймає дітей від 1 року. Спеціалізується на лікуванні гінгівіту, пародонтиту, карієсу, пульпіту молочних і постійних зубів, захворювань слизової оболонки порожнини рота. Проводить рентгенологічне обстеження зубів.
Лікар Стоматолог Морозов Ярослав Васильович на Doc.ua
Стоматолог-хірург. Ярослав Васильович проводить зубозберігаючі процедури, також займається видаленням зубів, компетентний в установці імплантів.
Лікар Стоматолог Тараненко Валерій Вікторович на Doc.ua