Сторінка 54: Стоматологи в Києві

Лікар Стоматолог Товченко Аліна Ігорівна на Doc.ua
Аліна Ігорівна - стоматолог-пародонтолог, спеціалізується на лікуванні карієсу та його ускладнень, а також проводить ортодонтичне лікування. Виконує професійну чистку ротової порожнини і відбілювання зубів
Лікар Ортодонт, Стоматолог Коваленко Олена Миколаївна на Doc.ua
Доктор Коваленко О.М. є прогресивним фахівцем в сфері передового стоматологічного та ортодонтичного лікування. Олена Миколаївна займається високохудожньою реставрацією, ультраточним ендодонтичним лікуванням, корекцією прикусу і аномалій зубного ряду з використанням вестибулярних брекет-систем, технології Invisalign.
Медичний центр Ваш лікар
пр. Науки, 60ана карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Лікар Стоматолог Рябко Анастасія Юріївна на Doc.ua
В пріоритетні напрямки роботи даного фахівця входить діагностування та профілактика захворювань зубів і ясен. Анастасія Юріївна проводить будь-які терапевтичні маніпуляції з області стоматології, починаючи від гігієнічних процедур і закінчуючи реставрацією зубів
Лікар Стоматолог Плахотнюк Анастасія Борисівна на Doc.ua
Анастасія Борисівна — терапевт, гігієніст, пародонтолог. Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Проводить професійне чищення зубів, профілактику захворювань порожнини рота, комп'ютерну діагностику зубів і тканин пародонта Florida Probe. Лікує такі захворювання і патології, як: карієс, гінгівіт, пародонтит та інші
Лікар Стоматолог Бабіченко Олександра Микитівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт Бабіченко Олександра Микитівна має великий досвід роботи, професійно проводить консультативні прийоми і лікування
Лікар Стоматолог, Ортодонт Корольчук Іванна Сергіївна на Doc.ua
Стоматолог-ортодонт принимает как взрослых, так и маленьких пациентов. Проводит ортодонтическое лечение съемными и несъемными ортодонтическими аппаратами, специализируется на постановке брекет-систем: традиционны и безлигатурных (самолигирующих). Лечит затрудненное носовое дыхание ввиду узкой верхней челюсти, аномалии размеров и формы зубов, сверхкомплектные зубы, патологии прикуса
Лікар Стоматолог Шматко Анна Андріївна на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні карієсу на різних стадіях, установці пломб і реставрацій. Прекрасно знаходить контакт з дітьми, акуратно і уважно ставиться до маленьких пацієнтів
Лікар Стоматолог Слапеніна Марія Сергіївна на Doc.ua
1рік досвіду
В область професійних інтересів Марії Сергіївни входить лікування тканин пародонту, проведення професійних чисток зубів, відбілювання зубного ряду за допомогою системи Zoom + Philips.
К'ю-Клінік (Q-Clinic)
вул. Жилянська, 30 ана карті
Подільськийм. Палац Спорту
Лікар Стоматолог Семашко Павло Володимирович на Doc.ua
Основна спеціалізація лікаря - хірургічна стоматологія. Павло Володимирович володіє всіма процедурами, маніпуляціями і навичками, які передбачені на амбулаторному прийомі стоматолога-хірурга. Веде прийом дорослих і дітей
КДЦ Шевченківського району, філіал №1
вул. Б. Хмельницького, 37на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Стоматолог Лесик Галина Іванівна на Doc.ua
Стоматолог-хірург, стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії з досвідом практичної діяльності більше 35 років. Лікує карієс, його ускладнення і некаріозні хвороби зубів. Постійно бере участь в семінарах, конференціях, стоматологічних виставках. У 2009 році було присвоєно звання «Заслужений лікар України»