Сторінка 54: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Алексєєва Олена Григорівна на Doc.ua
4.2
Доктор Алексєєва обіймає посаду головного лікаря клініки. В область професійних інтересів Олени Григорівни входить проведення незнімного протезування за допомогою металокерамічних конструкцій (титан, КХС, дорогоцінний метал), безметаллових конструкцій, мікропротезування (накладки, вкладки, вініри), знімного протезування, знімного/незнімного протезування на імплантатах, виборчого пришліфування оклюзійних поверхонь зубів.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Волченко Ліна Сергіївна на Doc.ua
4.1
Лікар другої категорії
Ліна Сергіївна - професіонал в області ортодонтичної стоматології. Проводить консультативний прийом і огляд, займається лікуванням карієсу, пульпіту, пародонтиту під дентальним мікроскопом, проводить ортодонтичне лікування неправильного прикусу за допомогою брекет-систем, знімних пластин, трейнерів, кап
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург Черепинський Олександр Анатолійович на Doc.ua
4.0
Стоматолог-терапевт, ортопед, член Асоціації стоматологів-ортопедів, власник патенту на новий спосіб шинування рухомих зубів, фахівець в області пародонтології, ендодонтії.
Лікар Стоматолог Шлапацький Дмитро Сергійович на Doc.ua
4.0
Доктор займається професійною гігієною порожнини рота, відбілюванням, а також веде консультативні прийоми. Лікує такі захворювання і патології, як: гінгівіт, періодонтит, дисколорит, гіпоплазія зубів, флюороз і інші
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Стоматолог Щерінська Каріна Олексіївна на Doc.ua
4.0
Чому я працюю лікарем? Я працюю лікарем стоматологом, оскільки з дитинства мене цікавила медицина та здоров'я людей. Один з ключових аспектів, що привернув мене до стоматології, – це науковий інтерес. Мене завжди захоплювали дисципліни, такі як анатомія, біологія та математика. Стоматологія поєднує в собі ці наукові області, що дозволяє мені застосовувати свої знання на практиці та постійно вдосконалювати свої навички. Працюючи стоматологом, я маю можливість постійно навчатися новим методом лікування та новітнім технологіям, які з'являються в цій галузі. Це забезпечує безперервний процес професійного розвитку, що дуже стимулює і мотивує мене. Я отримую задоволення від творчого підходу до розв'язання стоматологічних проблем та створення індивідуальних планів лікування для кожного пацієнта.
Лікар Стоматолог Глухенький Андрій Миколайович на Doc.ua
3.7
Спеціалізується на лікуванні, реконструкції та протезуванні зубного ряду із застосуванням новітніх технологій і методик, займається виправленням прикусу, естетичною стоматологією.
Лікар Стоматолог, Щелепно-лицьовий хірург Бєлявцев Вадим Вікторович на Doc.ua
3.2
Вадим Вікторович лікар стоматолог-хірург з великим досвідом роботи. Він спеціалізується на дентальній імплантації, амбулаторній хірургії порожнини рота, пересадці кісткових блоків, хірургічної пародонтології.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Туйзюкова Ольга Ігорівна на Doc.ua
3.0
Ольга Ігорівна - професіонал з терапевтичної стоматології. Головний напрямок практичної діяльності лікаря - ортодонтія. Лікар здійснює корекцію функціональних і естетичних недоліків прикусу. Займається лікуванням дорослих пацієнтів перед початком протезування, імплантації, реставрацій зубів.
Лікар Стоматолог Лисенко Алла Анатоліївна на Doc.ua
1.2
Алла Анатоліївна є головним лікарем клініки AllDenta. Спеціалізується на терапевтичній, ортопедичній стоматології. Займається профілактикою стоматологічних захворювань, лікуванням постійних і молочних зубів. Проводить художню реставрацію, відновлення зубних рядів коронками, вінірами, вкладками, за допомогою нейлонових і бюгельних протезів.
Лікар Стоматолог Абдуллін Рубін Мірзагітовіч на Doc.ua
Лікар другої категорії
Абдуллін Рубін Мірзагітовіч - досвідчений стоматолог-терапевт. Займається лікуванням карієсу, пульпіту, періодонтиту, пародонтозу та інших стоматологічних проблем, виконує просте і складне видалення зубів, консультує з питань протезування