Сторінка 50: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Літвінов Денис Сергійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Займається лікуванням карієсу; пульпіту; періодонтиту; пломбуванням кореневих каналів; реставрацією зубів; лікуванням зубів при вагітності, а також дитячою стоматологією
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Керенович Олег  Миколайович на Doc.ua
Олег Миколайович - лікар стоматолог -пародонтолог. Проводить комп’ютерну діагностику зубів і тканин пародонту, професійну гігієну порожнини рота, професійну чистку зубів, лікування гінгівіту та пародонтиту, пародонтологічне лікування, ремінералізацію зубів, лазерне відбілювання зубів та інше.
Лікар Стоматолог Корольова Ірина Мирославівна на Doc.ua
Стоматолог дитячий, здійснює гігієну порожнини рота, терапію при гострих травмах зубів, лікування карієсу (обробку каріозних порожнин, накладення пломб (фтормісткий), герметизацію фісур, аплікації препаратами, що містять кальцій), підбір засобів гігієни.
Лікар Стоматолог Клочко Анжела Миколаївна на Doc.ua
Стоматолог проводить лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту у дорослих і дітей. Здійснює лікування під наркозом, професійну чистку зубів, ремінералізуючу терапію, фторування зубів, герметизацію фісур, вектор-терапію
Лікар Стоматолог Натрус Олексій Вікторович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олексій Вікторович по стоматології має другу кваліфікаційну категорію. Займається ортопедичним, хірургічним, терапевтичним лікуванням. Проводить стоматологічне лікування дітей.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Вареня Олена Леонідівна на Doc.ua
Спеціаліст по загальній стоматології та ортодонтії, займається лікуванням пульпіту, карієсу, періодонтиту, зміщення прикусу, аномалій розмірів та форми зубів, сверхкомплектних зубів і ін.
Лікар Стоматолог Петренко Ганна Анатоліївна на Doc.ua
Доктор Петренко А.А. є фахівцем широко профілю, що володіє численними прийомами хірургічних процедур в стоматології (видалення зубів, цистектомія), прийомами ортопедичного лікування (установка коронок, протезів), а також терапевтичним лікуванням зубів у дітей і дорослих (карієс, пульпіт).
Лікар Стоматолог Фандалюк Вадим Володимирович на Doc.ua
Стоматолог-гігієніст, виконує професійну гігієну ротової порожнини, а також навчає правилам догляду за зубами і яснами.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Довгих Максим Вікторович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії. Проводить комплексну ортодонтичну діагностику; антропометрію; лікування ортодонтичних пацієнтів; лікування пацієнтів із синдромальними патологіями ЩЛД. Веде прийом для дітей віком від 6 років
Лікар Стоматолог Долгіна Наталія Валентинівна на Doc.ua
Стоматолог загальної практики, сфера діяльності фахівця включає ендодонтичне лікування, лікування пародонтиту на ранніх стадіях, лікування первинної та вторинної адентії (відсутність зубів), процедуру установки пломби і реставрацію емалі і т.д.