Аванто, стоматологічна клініка

Аванто, стоматологічна клініка

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія Ортопедична стоматологія Хірургічна стоматологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Ми застосовуємо точні методи діагностики щоб бути на крок попереду виникнення серйозних стоматологічних захворювань. Ми переконані в тому, що серйозна стоматологія не може існувати без застосування провідних технологій та результаті інноваційних світових досягнень.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Василя Тютюнника, 37/1, «Престиж Хол»на карті
Печерський м.Палац Україна

Головний принцип роботи наших клінік показаний уже в назві: у перекладі з італійської «Avanti» означає «Вперед».

Метою нашої роботи завжди являється надання максимально повного спектра стоматологічних послуг із дотриманням високої якості сервісу. Ми цінуємо Ваш вибір і час та хочемо, аби Ви завжди знали, що ми допоможемо Вам і Вашим близьким впоратися з хворобою, вчасно запобігатимемо її виникненню та подбаємо не лише про здоров’я, але і про хороший настрій.

Філософія мережі клінік «Аванто» базується на чесних і відкритих відносинах із пацієнтом, ефективному розвитку технологій і постійному вдосконаленні майстерності роботи медичної та адміністративної команди.

Аса 30 Листопад 2023
Клініка сподобалась. Все пройшло добре.
Філії мережі
Все клініки