Сторінка 61: Стоматологи в Києві

Лікар Стоматолог Демченко Катерина Олександрівна на Doc.ua
Стоматолог з 5-річним досвідом роботи. Займається естетичною реставрацією, гігієнічним чищенням зубів, відбілюванням. Проводить індивідуальне навчання гігієні, лікує каріозні поразки (в тому числі пульпіт, періодонтит).
Лікар Стоматолог Натрус Олексій Вікторович на Doc.ua
Олексій Вікторович по стоматології має другу кваліфікаційну категорію. Займається ортопедичним, хірургічним, терапевтичним лікуванням. Проводить стоматологічне лікування дітей.
Арт Дентал
бульвар Леси Украинки, 24-бна карті
Печерськм. Печерська
Лікар Стоматолог Козак Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Займається профілактичним оглядом дорослих, дітей, терапевтичним лікуванням зубів, лікуванням некаріозних, каріозних пошкоджень зубів, шинуванням зубів (зміцненням), ендодонтичним лікуванням каналів зубів (кореневих), лікуванням травмованих, пошкоджених зубів, відколів, відновленням дефектів зубного ряду з використанням адгезивних протезів (мостоподібних ).
Лікар Стоматолог Ткачук Сергій Васильович на Doc.ua
Сергій Васильович займається терапевтичною стоматологією. Проводить лікування, протезування, реставрацію, а також імплантацію зубів. Лікує каріозні пошкодження зубів, здійснює ультразвукову чистку, знімає тверді відкладення.
Лікар Стоматолог, Ортодонт Вареня Олена Леонідівна на Doc.ua
Спеціаліст по загальній стоматології та ортодонтії, займається лікуванням пульпіту, карієсу, періодонтиту, зміщення прикусу, аномалій розмірів та форми зубів, сверхкомплектних зубів і ін.
Орто-МЕДИНА на Р. Окіпної
вул. Раїси Окіпної 10 ана карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Стоматолог Загрійчук Оксана Павлівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, Оксана Павлівна, займається ендодонтичним лікуванням зубів, художньою реставрацією, відбілюванням зубів, а також проводить професійну чистку.
Лікар Стоматолог-хірург, Щелепно-лицьовий хірург, Імплантолог, Стоматолог Жмурко  Анна  Олександрівна на Doc.ua
Анна Олександрівна проводить складне видалення зубів, в тому числі атипове видалення 8 зубів, підготовку до дентальної імплантації, виконує імплантацію зубів різними системами імплантів та володіє усіма методиками стоматологічної імплантації. Лікар виконує видалення кіст, кісткову пластику і пластику м'яких тканин, хірургічну пародонтологію. Лікар виконує весь перелік процедур в стоматологічній хірургії, володіє методиками сучасних операцій, що дозволяють пацієнтові швидше відновити своє здоров'я. Анна Олександрівна проводить видалення зубів під наркозом.
Лікар Стоматолог Петренко Ганна Анатоліївна на Doc.ua
Доктор Петренко А.А. є фахівцем широко профілю, що володіє численними прийомами хірургічних процедур в стоматології (видалення зубів, цистектомія), прийомами ортопедичного лікування (установка коронок, протезів), а також терапевтичним лікуванням зубів у дітей і дорослих (карієс, пульпіт).
Євро Дент

Стоимость приема включает консультацию и рентген.

вул. Богатирська, 6/1на карті
Оболонськийм. Героїв Дніпра
Лікар Стоматолог Собакар Наталія Вікторівна на Doc.ua
Наталія Вікторівна — фахівець в області дитячої стоматології. Компетентна в профілактиці і лікуванні запальних захворювань зубів, ясен і кореневих каналів. Діагностує патології прикусу і підбирає оптимальне лікування. У своїй роботі лікар також застосовує ремінералізуючу терапію
Лікар Стоматолог Будугай Максим Володимирович на Doc.ua
Терапевт, ортопед. Спеціалізується на лікуванні каріозних пошкоджень зуба і їх ускладнень, також займається естетичним протезуванням різних видів складності.