Сторінка 65: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Нікітенко Ганна Миколаївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, професіонал в області гігієни порожнини рота. Якісно виконує видалення зубного каменю використовуючи сучасне обладнання. Доктор також компетентна в лікуванні поширених захворювань зубів і ясен, в тому числі пародонтологічних
Лікар Стоматолог Сєдой Антон Леонідович на Doc.ua
Лікар Стоматолог Ткачук Анастасія Ігорівна на Doc.ua
Анастасія Ігорівна - лікар-стоматолог, веде прийом дітей з 6-ти років, займається установкою брекетів, гігієнічним чищенням і лікуванням ясен
Лікар Стоматолог Крупка Олена Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на загальній стоматології, терапевтичній стоматології, лікує гінгівіт, карієс, періодонтит, періостит, пульпіт, стоматит, зубний камінь, адентія
Лікар Стоматолог Герега Людмила Григорівна на Doc.ua
Стоматолог приймає як дорослих, так і дітей. Має більше 10 років стажу. Проводить консультативні прийоми, рентгенівські знімки, відбілювання зубів, лікування карієсу, фторування зубів, відновлює стінки зуба та ін.
Лікар Стоматолог Ярмоліцька Олеся Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-стоматолог другої категорії. Пріоритетний напрямок в роботі - терапевтична стоматологія. Проводить профілактику виникнення карієсу, проводить процедуру відбілювання, встановлює пломби, усуває каріозні ускладнення і ін.
Лікар Стоматолог Засенко Юрій В'ячеславович на Doc.ua
Спеціаліст хірургічної та ортопедичної стоматології, лікар вищої категорії, виконує видалення зубів будь-якої складності, установку дентальних імплантатів і відновлення цілісності зубів - протезування. Проводить широкий спектр оперативних втручань в стоматології. Доктор виготовляє різні види кульшових вкладок і коронок при сильному руйнуванні зубів, використовуючи сучасні матеріали і методики. Регулярно відвідує різні лекції, семінари і курси удосконалення
Лікар Стоматолог Смоляренко Ілона Олегівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, естетичні реставрації, лікування в умовах медикаментозного сну. Лікує такі захворювання: карієс, пульпіт, періодонтит. Веде прийом дітей від народження
Лікар Стоматолог Габунія Костянтин Павлович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на дитячій стоматології. Проводить пломбування, реставрацію, видалення зубів. Лікує такі захворювання і патології, як: карієс пульпіт, періодонтит. Веде прийом дітей від народження
Лікар Стоматолог Баженова Ольга Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ольга Миколаївна пройшла тематичні курси, майстер-класи та лекції з ендодонтії, реставрації зубів, протезування (металокерамікою і безметалове коронками).