Сторінка 4: Пульмонологи в Києві

Сьогодні, 30 Квітня
Лікар Гомеопат, Онколог, Імунолог, Пульмонолог, Психотерапевт, Лікар нетрадиційної медицини Ободніков Олександр Олександрович на Doc.ua
Лікар, КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, має колосальний досвід роботи в області онкології, спеціалізується на складанні програм індивідуального лікування поширених форм ракових пухлин грудної клітини, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи і шкіри. Застосовує АЛЬТЕРНАТИВНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ (гомеопатія, дието-, фітотерапія, психо-соматична корекція та ін.).
Клініка індивідуалізованої медицини Medica Nova («Медіка Нова»)
Проводить тільки онлайн-консультацію – 950 грн. Лікар приймає тільки онкохворих пацієнтів!
вул. Коновальця, 23-25 (каб.24)на карті
Печерськийм. Печерська
Лікар Пульмонолог, Хірург Шмирев Олег Валерійович на Doc.ua
Спеціаліст з дитячої пульмонології. Як дитячий торакальний хірург Олег Валерійович займається оперативним лікуванням вроджених аномалій органів дихання у дітей, отримали травматичні ушкодження грудної клітки, обструктивного бронхіту, пневмонії, діафрагмальних гриж, ахалазії та інших патологій стравоходу, витяг сторонніх тіл з дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту.
Лікар Педіатр, Пульмонолог, Терапевт Токова Ольга Петрівна на Doc.ua
Має вищу категорію з пульмонології. Ольга Петрівна спеціалізується на лікуванні дітей, у яких діагностовано хвороби органів дихання, що протікають в хронічній формі
Лікар Алерголог, Імунолог, Дерматолог, Пульмонолог Бісюк Юрій Анатолійович на Doc.ua
Юрій Анатолійович спеціалізується на клінічній імунології та алергології, дерматології, лабораторній імунології. Професор, доктор медичних наук, веде прийом як дорослих, так і маленьких пацієнтів. Діагностує і успішно лікує алергічні захворювання, легеневі хвороби та інші хвороби за своїм профілем
Лікар Фтизіатр, Пульмонолог Азагов Октай Мамедович на Doc.ua
Октай Мамедович занимается диагностикой и лечением заболеваний органов дыхания, ведет прием детей от 3х лет
Лікар Пульмонолог Недлінська Ніна Миколаївна на Doc.ua
Недлінська Ніна Миколаївна
Лікар-пульмонолог, кандидат медичних наук. Займається лікуванням неспецифічних хвороб легенів (бронхіальна астма, пневмонія, хронічна обструктивна легенева хвороба тощо.), А також захворювань рідкісної патології (саркоїдоз, легеневий фіброз).
Віта Медікал (Vita Medical) на Оболоні
вул. Зої Гайдай, 5ана карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Терапевт, Пульмонолог Литвиненко Ганна Вікторівна на Doc.ua
Литвиненко Ганна Вікторівна
Лікар другої категорії
21рік досвіду
Терапевт, пульмонолог. Кандидат медичних наук. Анна Вікторівна займається діагностикою та лікуванням бронхообструктивного синдрому, астми і астматичного статусу, хронічної обструктивної хвороби легень (ХОЗЛ), пневмоній, емфіземи легенів, легеневої гіпертензії, і інших патологій легень і бронхів
Лікар Пульмонолог Харченко Тетяна Павлівна на Doc.ua
Пульмонолог вищої категорії з 17-річним досвідом роботи. Займається лікуванням патологій дихальних шляхів. Консультація фахівця необхідна і при хронічних захворюваннях, і при гострому їх періоді. Лікар приймає пацієнтів з 18 років.
Лікар Пульмонолог, Терапевт Тараленко Лідія Володимирівна на Doc.ua
Лідія Володимирівна діагностує, займається лікуванням терапевтичної, пульмонологічної патологій з бронхо-легеневими проявами. Проводить оцінку рентгенологічних дослідження, фібробронхоскопії, езофагогастродуоденоскопії, спірографії, ЕКГ, алергологічні дослідження. Постійно удосконалює знання відповідно до сучасних рекомендацій медицини, в тому числі що стосуються бронхіальної астми, кашльової форми ГЕРХ, хронічної обструктивної хвороби легень. Має високий рівень знань в антибіотикотерапії. Володіє методикою проведення та інте
Лікар Терапевт, Пульмонолог Кричинська Ірина Вікторівна на Doc.ua
Ірина Вікторівна - провідний терапевт і пульмонолог, фахівець з лікування різного роду захворювань терапевтичного профілю. Проводить ряд діагностичних маніпуляцій, комплексну терапію хвороб внутрішніх органів. Володіє технікою плевральної пункції. Проводить електрокардіографію з розшифровкою
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right