Черкаси
Лікар Алерголог, Пульмонолог Бугайова Людмила  Віталіївна на Doc.ua

Відгуки про Бугайова Людмила Віталіївна

Лікар визначає причини появи надчутливості (алергії) організму до речовин (алергену), що спричиняє погіршення стану зодоров'я, лікує алергію, її наслідки, запобігає нових її проявів.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Юлія 07 Травень 2024
Прийом відбувся на вищому рівні, до лікаря зверталися вперше, дуже професійно відбувся прийом. Лікаря рекомендуємо однозначно, якщо буде необхідно, будемо до лікаря звертатися ще
Давід 04 Травень 2024
На цей момент нас повністю все влаштовує. І робота лікаря і сам спеціаліст. Загалом нам цей лікар дуже сподобався.
Артем 25 Квітень 2024
Візит пройшов шикарно. Лікар чудовий спеціаліст, добре знає свою справу. Дуже сподобалося гарне ставлення зі сторони лікаря, було приємно спілкуватися з цим фахівцем. Лікар усе на доступно пояснила, надала усі необхідні рекомендації. Візит нам дуже сподобався у цього лікаря.
Каміль 04 Квітень 2024
Все сподобалося, лікар на всі відповіла, прийом сподобався
Матвій 21 Березень 2024
Дуже сподобалося на візиті у цього лікаря. Все було на найвищому рівні.
Маргарита 12 Серпень 2023
Ян 01 Липень 2023
Дуже компетентний лікар, на всі запитання отримали відповіді, грамотно все розповіла та пояснила. Лікар дуже сподобався

Всі лікарі Черкаси