Черкассы
Врач Аллерголог, Пульмонолог Бугаева Людмила Витальевна на Doc.ua

Отзывы о Бугаева Людмила Витальевна

Консультация от500 грн
Врач определяет причины появления сверхчувствительности (аллергии) организма к веществам (аллергену), что приводит к ухудшению состояния здоровья, лечит аллергию, ее последствия, предотвращает новые ее проявления.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче отзывов

Дмитро 08 Июнь 2024
Юлія 07 Май 2024
Прийом відбувся на вищому рівні, до лікаря зверталися вперше, дуже професійно відбувся прийом. Лікаря рекомендуємо однозначно, якщо буде необхідно, будемо до лікаря звертатися ще
Давід 04 Май 2024
На цей момент нас повністю все влаштовує. І робота лікаря і сам спеціаліст. Загалом нам цей лікар дуже сподобався.
Артем 25 Апрель 2024
Візит пройшов шикарно. Лікар чудовий спеціаліст, добре знає свою справу. Дуже сподобалося гарне ставлення зі сторони лікаря, було приємно спілкуватися з цим фахівцем. Лікар усе на доступно пояснила, надала усі необхідні рекомендації. Візит нам дуже сподобався у цього лікаря.
Каміль 04 Апрель 2024
Все сподобалося, лікар на всі відповіла, прийом сподобався
Матвій 21 Март 2024
Дуже сподобалося на візиті у цього лікаря. Все було на найвищому рівні.
Маргарита 12 Август 2023
Ян 01 Июль 2023
Дуже компетентний лікар, на всі запитання отримали відповіді, грамотно все розповіла та пояснила. Лікар дуже сподобався

Все врачи Черкассы