Сторінка 5: Пульмонологи в Києві

Лікар Пульмонолог Ялтонська Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань органів дихання. В роботі використовує мультидисциплінарний підхід. Має спеціалізації з терапії, функціональної діагностики, алергології, професійної патології.
Лікар Кардіолог, Пульмонолог, Терапевт Вихрова Євгенія Володимирівна на Doc.ua
Спеціаліст з терапевтичного, кардіологічного, пульмонологічного профілю. Професійні інтереси - лікування неускладнених форм хвороб, що мають інфекційну, запальну природу.
Здоров'я столиці
вул. Шовковична, 34 вна карті
Шевченківськийм. Арсенальна
Лікар Пульмонолог, Алерголог, Педіатр Московенко Олена Дмитрівна на Doc.ua
Олена Дмитрівна лікар-педіатр з величезним досвідом роботи і вищою категорією. Вона лікує захворювання дихальних шляхів і легенів малюка, діагностує і лікує всілякі дитячі захворювання, алергії, призначає фізіотерапевтичні процедури. До неї можна приходити з приводу будь-якого питання, щодо вашої дитини.
FxMed, клініка сімейної та функціональної медицини
вул. Богдана Хмельницького, 15на карті
Шевченківськийм. Театральна
Валерія на Старокиївській
вул. Старокиївська, 9на карті
Подільськийм. Політехнічний інститут
Лікар Пульмонолог, Імунолог, Алерголог Юркіна Алла Валеріївна на Doc.ua
Алла Валеріївна займається діагностикою, лікуванням інфекційних захворювань у дітей. Лікар веде прийом дітей, які часто хворіють, проводить вакцинацію дітей з імунодефіцитами і хронічними захворюваннями.
Лікар Терапевт, Пульмонолог Коваленко Людмила Миколаївна на Doc.ua
Людмила Миколаївна веде консультаційний прийом дорослих як терапевт та пульмонолог. Лікує такі паталоги та хвороби як: артеріальна гіпертензія, атеросклероз, бронхіальна, астма, гастродуоденіт, астроезофагеальна рефлюксна хвороба. А також анемії, ранні гестози, ішемічна хвороба серця, обструктивний бронхіт, панкреатит, холецистит, синдром подразненого кишечника, виразкова хвороба, ГРВІ.
Лікар Терапевт, Пульмонолог, Кардіолог Назаренко Ксенія Володимирівна на Doc.ua
Лікар-терапевт, пульмонолог, кандидат медичних наук. Основні навички по спеціалізації: консультативний прийом пацієнтів, ЕКГ, тредміл-тест, велоергометрія, холтерівське моніторування ЕКГ, спірометрія
Лікар Пульмонолог Нековаль Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на пульмонології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Займається лікуванням бронхіальної астми, хронічного бронхіту, пневмонії, плевриту.
Лікар Пульмонолог Мельник Богдан Васильович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні, діагностиці та профілактиці захворювань органів дихання. Володіє необхідними сучасними навичками в області пульмонології. Лікує грип, бронхіт, пневмонію, ускладнену ГРВІ, бронхіальну астму та ін.
Лікар Педіатр, Пульмонолог Бойко Галина Іванівна на Doc.ua
Лікар-педіатр, спеціалізується на дитячій пульмонології. Проводить обстеження та аналіз їх результатів. Складає схеми лікування. Вакцинація
Лікар Терапевт, Пульмонолог Кнутова Олена Іванівна на Doc.ua
Олена Іванівна спеціалізується на лікуванні захворювань терапевтичного профілю, патологій внутрішніх органів в гастроентерології, пульмонології, нефрології, кардіології. Проводить лікування порушень мікрофлори кишечника (дисбактеріозу) і гельмінтозів, захворювань серцево-судинної системи, захворювань шлунково-кишкового тракту.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right