Лікар Пульмонолог, Хірург Шмирев Олег Валерійович на Doc.ua

Відгуки про Шмирев Олег Валерійович

Спеціаліст з дитячої пульмонології. Як дитячий торакальний хірург Олег Валерійович займається оперативним лікуванням вроджених аномалій органів дихання у дітей, отримали травматичні ушкодження грудної клітки, обструктивного бронхіту, пневмонії, діафрагмальних гриж, ахалазії та інших патологій стравоходу, витяг сторонніх тіл з дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту.

Перевірені відгуки про лікаря 46 відгуків

Андрей 16 Лютий 2022
Мне очень понравился врач, хороший, внимательный, сразу видно, что отличный специалист, буду обращаться ещё, когда понадобится. Рекомендую.
Тимур 03 Листопад 2021
Доктор очень понравился. Все подробно рассказал, очень компетентный, послушал внимательно ребенка и ответила на все вопросы. Мы остались довольны
Вдалислав 09 Вересень 2021
Дарья 31 Березень 2021
Очень внимательный, профессиональный и компетентный доктор.
Данил 17 Лютий 2021
Кирилл 20 Січень 2021
Марія 30 Грудень 2020
Лікар дуже розумний, надав відповіді на всі мої питання, навіть ті, що не стосуються його профілю, надав багато необхідних порад. Дуже грамотний та чуйний до пацієнта! Дякую!
Тимур 16 Грудень 2020
Оксана 30 Листопад 2020
Максим 19 Листопад 2020
Ми приїхали проконсультуватися, бо дитина часто хворіє. Лікар все доступно пояснив. Пояснив до яких ще лікарів треба звернутись. Виписав деякі процедури. Але це не стосувалось його фаху, просто порадив нам.
5 chevron_right