Сторінка 9: Проктологи в Києві

Лікар Проктолог, Хірург Косенко Олександр Петрович на Doc.ua
У лікаря більше 20 років досвіду хірургічних втручань в абдомінальній хірургії, хірургії м'яких тканин промежини і малого тазу, онкопроктологіі, гнійної хірургії. Олександр Петрович проводить оперативні втручання при хронічному геморої, свищі, анальній тріщині, парапроктиті, поліпах прямої кишки, ректоцеле. Виконує реконструктивно-відновлювальні та косметичні операції на м'яких тканинах промежини, сечостатевих органів. Проводить діагностику і лікування хронічних і гострих захворювань аноперіанального ділянки, сечостатевих органів,
Лікар Проктолог, Хірург Марштупа Олег Сергійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на хірургії та проктології. Проводить консультативний прийом, аноскопію, ректороманоскопію, перев'язки, видалення врослого нігтя. Лікує такі захворювання і патології, як: геморой, тріщина прямої кишки, поліпи анального каналу.Веде прийом для дітей від 10 років
Лікар Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Жуков Ігор Євгенійович на Doc.ua
Досвідчений лікар проводить діагностику і лікування захворювань. Використовує такі методи досліджень, як: гастроскопія, колоноскопія. Займається проведенням геморроідектомії, латексного лігування гемороїдальних вузлів, хірургією м'яких тканин, герніопластики
Лікар Проктолог Савченко Сергій Пилипович на Doc.ua
Проктолог, хірург, має другу лікарську категорію. Володіє сучасними методами діагностики і терапії проктологічних гострих і хронічних захворювань: тріщина, свищ, геморой, проктит, парапроктит.
Лікар Проктолог, Хірург Подолян Володимир Миколайович на Doc.ua
Володимир Миколайович є кваліфікованим абдомінальним хірургом і хірургом загальної практики. Доктор проводить найширший спектр оперативних втручань в ургентній хірургії, плановій хірургії, хірургії судинних патологій
Лікар Проктолог, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Щасний Володимир Михайлович на Doc.ua
Лікар-флеболог, хірург, проктолог, має вищу категорію, проводить ендовенозну лазерну коагуляцію вен, лапароскопічну герніопластику і поздовжню резекцію шлунка, однопортову лапароскопічну холіцістітектомію, степлерну геммороідопексію.
Лікар Проктолог, Хірург Раковчен Микола Савелійович на Doc.ua
Знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта з проблемами, «які не прийнято обговорювати». Розумне і обгрунтоване застосування інноваційних медичних технологій в лікуванні захворювань товстого кишечника, ануса і параректальної зони дозволяє домогтися одужання і відновлення працездатності в найкоротші терміни. Доктор володіє всіма проктологічних діагностичними та лікувальними маніпуляціями і процедурами, постійно підвищує свій теоретичний рівень і практичний досвід.
Лікар Онколог, Проктолог, Хірург Пироговський Володимир Юрійович на Doc.ua
Завідувач відділенням проктології Київської обласної клінічної лікарні. Хірург-проктолог, УЗД-фахівець, онколог. Професійні інтереси - лікування анальної тріщини, геморою, ректовагінального свища, паропроктиту (в гострій/хронічній формі), поліпа кишечника, коліту, хвороби Крона та ін.
Лікар Проктолог, Хірург Корнієнко Олександр Володимирович на Doc.ua
Хірург-проктолог вищої категорії виконує операції на черевній порожнині, використовує алопластичні і аутопластичні методи лікування гриж черевної стінки. Проводить хірургічне лікування захворювань товстої і прямої кишки, застосовує силові лазери в загальній і естетичній хірургії і проктології. Лікує гнійні захворювання шкіри, видаляє доброякісні утворення
Лікар Проктолог, Хірург Яремчук Гнат Олександрович на Doc.ua
Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, провідний проктолог, оперує всіма методами лікування запальних захворювань аноректальної області і прямої кишки, включаючи лігування латексними кільцями, трансанальну гемороїдальну деартерилізацію та ін.