Сторінка 9: Проктологи в Києві

Сьогодні, 27 Квітня
Лікар Проктолог, Хірург, Судинний хірург Шевчун Володимир Олександрович на Doc.ua
Лікар-проктолог, хірург, флеболог вищої категорії. Володіє всіма методиками хірургічного та малоінвазивного лікування захворювань прямої кишки, варикозного розширення вен, тромбофлебіту і флебітів
Лікар Проктолог, Ендоскопіст Самсоненко Сергій Олександрович на Doc.ua
Займається лікуванням геморою, хворобливих станів, які викликані порушеннями в області промежини, ануса, прямої і ободової кишки.
Лікар Проктолог, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Чернієнко Юрій Леонідович на Doc.ua
Юрій Леонідович має колосальний досвід роботи в загальній хірургії, кріохірургії, лазерній хірургії, пластичній хірургії, проктології і флебології. Виконує широкий спектр маніпуляцій проктологічного профілю, пластичні операції, лазерне і хірургічне лікування атером і ліпом
Лікар Проктолог, Уролог, Хірург Філатов Микола Сергійович на Doc.ua
Філатов Микола Сергійович
Микола Сергійович - хірург загального, урологічного та проктологічного профілів, має 5-річний досвід роботи в ургентній хірургії, є автором 2-х наукових статей, власником 2-х патентів на винахід. Приймає пацієнтів від 12 до 18 років. Має субспеціалізаціі по лапароскопічній хірургії, естетичній хірургії, лазерній хірургії
Лікар Хірург, Проктолог Коцар Олексій Юрійович на Doc.ua
Доктор Коцар має спеціалізацію в сфері загальної, судинної і проктологічної хірургії, володіє хірургією гриж черевної порожнини з використанням сітчастих трансплантатів, також лікар займається радіохвильовою хірургією, хірургією гнійних процесів і ургентних станів.
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
Комплексна консультація проктолога (включаючи ректороманоскопию і аноскопію) - 1300 грн. Консультація дорослого лікаря-фахівця в приймальному відділенні - 880 грн.
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Хірург, Проктолог Єлізаров Вадим Валентинович на Doc.ua
Лікар здійснює діагностику і лікування загальнохірургічних захворювань і ендоскопічну діагностику. Зокрема проводить операції в напрямку невідкладної і планової хірургії черевної порожнини, проктології. Надає допомогу пацієнтам при абдомінальному болю. Також веде прийом амбулаторно
Клініка для дітей та дорослих «Добробут» на Святошино
Комплексна консультація проктолога (включаючи ректороманоскопію і аноскопію) - 1300 грн.
вул. Святошинська, 3 бна карті
Святошинськийм. Святошин
Лікар Проктолог, Хірург, Онколог Андрієць Володимир Савич на Doc.ua
Андрієць Володимир Савич
Лікар-хірург, проктолог, займається консервативним, хірургічним малоінвазивним лікуванням захворювань прямої кишки. Викладає за своєю спеціальністю в академії післядипломної освіти для інтернів. Доктору належать три патенти на винаходи і більше 40 наукових публікацій.
Лікар Хірург, Ендоскопіст, Проктолог, Пластичний хірург, Уролог Скворцов Костянтин Костянтинович на Doc.ua
Костянтин Костянтинович - фахівець в ендоскопічній хірургії. Проводить діагностичні дослідження, оперативну терапію захворювань органів травного тракту. Володіє методами традиційної, сучасної малоінвазивної хірургії. Проводить відеоколоноскопію пацієнтам
Лікар Проктолог, Хірург Короленко Костянтин Владиславович на Doc.ua
Проводить консервативне та оперативне лікування захворювань товстої кишки, гриж, варикозного розширення вен нижніх кінцівок методами кріодеструкції, лігуванням латексними кільцями і т.д.
ЛіДіКо

Лидико: в консультацию включена ректороманоскопия.

вул. Михайла Коцюбинського, 8ана карті
Шевченківськийм. Університет
Виклик додому
Лікар Хірург, Ендоскопіст, Проктолог Молоков Дмитро Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується в сфері хірургії, урології та проктології. Практикує консервативне і хірургічне втручання. Проводить повний обсяг проктологічних операцій, а також операції на черевній порожнині і ряд урологічних операцій
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки