Сторінка 11: Проктологи в Києві

Сьогодні, 27 Квітня
Лікар Хірург, Проктолог Калина Роман Анатолійович на Doc.ua
Роман Анатолійович займається наданням планової та термінової оперативної допомоги в рамках хірургії черевної порожнини (апендицити, панкреатити, кишкова непрохідність), хірургії м'яких тканин (флегмони, фурункули), амбулаторної хірургії (проктологія) і ін.
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
Консультація дорослого лікаря-фахівця в приймальному відділенні - 880 грн. Комплексна консультація проктолога (включаючи ректороманоскопію і аноскопію) - 1300 грн.
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні
проспект Героїв Сталінграда, 16вна карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Проктолог, Хірург Григор'ян Артем Іванович на Doc.ua
Лікар хірург, проктолог, виконав більше 600 оперативних втручань в загальній і абдомінальный хірургії, в тому числі близько 200 - лапароскопічним доступом, а також понад 2500 оперативних втручань та малоінвазивних процедур в проктології.
Лікар Проктолог Яцюта Андрій Олександрович на Doc.ua
Лікар-проктолог вищої категорії, практикуючий хірург, засновник і директор медичної клініки нового покоління "Меднайс". Проводить консервативне та хірургічне лікування захворювань прямої кишки (тріщини, геморой, поліпи) методами THD, лігування латексними кільцями, геморроідектоміі і т.д.
Лікар Хірург, Проктолог Штинь Анатолій Вікторович на Doc.ua
Анатолій Вікторович спеціалізується на хірургічному лікуванні хвороб проктологічного і флебологічного профілю. Займається лапароскопічною герніопластикою, консервативним лікуванням артерій і вен (нижніх і верхніх кінцівок), проводить пункцію черевної і плевральної порожнини
Лікар Онколог, Хірург, Проктолог Валецький Валерій Леонтійович на Doc.ua
Валецький Валерій Леонтійович
Лікар займається хірургічним лікуванням пухлин (злоякісних і доброякісних). Спеціаліст регулярно вдосконалює свої навички, в роботі використовує нові технології і методи лікування.
Добробут (Борис) на м. Осокорки
Консультація хірурга - 670 грн. Консультація лікаря-онколога (хірург) в клініці - 690 грн.
пр-т Бажана, 12 ана карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Проктолог, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Щасний Володимир Михайлович на Doc.ua
Лікар-флеболог, хірург, проктолог, має вищу категорію, проводить ендовенозну лазерну коагуляцію вен, лапароскопічну герніопластику і поздовжню резекцію шлунка, однопортову лапароскопічну холіцістітектомію, степлерну геммороідопексію.
Медіком (Medikom), стаціонарне та хірургічне відділення
Консультация хирурга - 669
вул. Оболонська Набережна, 9на карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Проктолог, Хірург Раковчен Микола Савелійович на Doc.ua
Знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта з проблемами, «які не прийнято обговорювати». Розумне і обгрунтоване застосування інноваційних медичних технологій в лікуванні захворювань товстого кишечника, ануса і параректальної зони дозволяє домогтися одужання і відновлення працездатності в найкоротші терміни. Доктор володіє всіма проктологічних діагностичними та лікувальними маніпуляціями і процедурами, постійно підвищує свій теоретичний рівень і практичний досвід.
Консультативно-діагностичний центр Шевченківського району
вул. Саксаганського, 100на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Пластичний хірург, Флеболог, Судинний хірург, Хірург, Проктолог Шкіренко Юрій Олексійович на Doc.ua
Автор 20 друкованих праць, співавторство в 6 монографіях, автор 6 патентів на винаходи в хірургії
Лікар Проктолог, Хірург Качан Віктор Дмитрович на Doc.ua
Лікар-хірург, проктолог, фахівець з колоноскопії. Проводить повну діагностику захворювань в проктології (геморой, анальна тріщина, аноректальний свищ і т.д.), розробляє план лікування, здійснює малі оперативні втручання (вакуумне латексне лігування, радіохвильова хірургія, кріохірургія).
Лікар Проктолог, Хірург Елін Андрій Феліксович на Doc.ua
Елін Андрій Феліксович
Лікар займається консервативним і оперативним лікуванням пацієнтів, використовуючи сучасні малотравматичні технології. Лікар проводить реконструктивні, відновлювальні операцій, лапароскопічні та традиційні операції. Андрій Феліксович - автор понад 120 наукових робіт, серед яких 3 навчальних посібники, 2 монографії, 2 винаходи і 1 раціональну пропозицію
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті