Сторінка 8: Проктологи Києва

Лікар Проктолог, Хірург Манойло Микола Володимирович на Doc.ua
Кандидат медичних наук, лікар-хірург вищої категорії, займається проведенням хірургічних операцій в області шлунково-кишкового тракту і різних оперативних втручань в малій хірургії.
Лікар Проктолог, УЗД-фахівець, Хірург, Ендоскопіст Бондаренко Олександр Миколайович на Doc.ua
Лікар-ендоскопіст проводить всі методи ендоскопічних досліджень: діагностичну і лікувальну ендоскопію. Проктолог. Хірург першої категорії. Лікар ультразвукової діагностики.
Лікар Проктолог, Хірург Орлов Олексій Олександрович на Doc.ua
Лікар Проктолог, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Гречка Тетяна Григорівна на Doc.ua
Флеболог, проктолог вищої категорії, займається терапією патологічних процесів в судинах нижніх кінцівок, включаючи хронічну венозну недостатність, варикоз, тромбофлебіт, тромбоз і т.д.
Лікар Проктолог, Хірург Іванченко Ольга Петрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Хірург-проктолог, має багаторічний досвід клінічної роботи, володіє всіма сучасними методами діагностики, консервативного та малоінвазивного (безопераційного) лікування проктологічних захворювань, також досконало володіє технікою хірургічних втручань при проктологічній патології. Лікар згідно з правилами проходить курси удосконалення та стажування, як у вітчизняних, так і зарубіжних клініках (Польща, Чехія). Проводить ендоректальне УЗД (прямої кишки) і анального каналу
Лікар Проктолог, Хірург Чіхрадзе Олександр Костянтинович на Doc.ua
Доктор спеціалізується на флебології і судинній хірургії. Проводить оперативне лікування захворювань прямої, товстої кишки, анального проходу, параанальної зони. У наданні медичної допомоги використовує високотехнологічне обладнання: апарат радіохвильової хірургії, УЗ-скальпель, електрохірургічні комплекси
Лікар Акушер-гінеколог, Проктолог, Хірург Короленко Владислав Борисович на Doc.ua
Короленко В.Б., співробітник кафедри хірургії НМУ ім. О.О.Богомольця. На базі кафедри функціонує Республіканський Центр Проктології. Кандидат мед.наук, хірург проктолог вищої категорії. Опублікував 105 наукових робіт в українських і зарубіжних виданнях. Має 3 патенти України, 15 рацпропозицій. Вперше у світовій практиці розробив методику керованої локальної гіпотермії прямої кишки при тріщинах, геморої та інших запальних захворюваннях і пристрій для її здійснення. Першим в Україні розробив методику кріодеструкції геморою в амбулаторних у
Лікар Ортопед, Проктолог, Травматолог, Хірург Басюл  Володимир Валерійович на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець в галузі хірургії, проктології, ортопедії. До кола професійних інтересів даного фахівця входить торакальна, абдомінальна і загальна хірургія. Проводить видалення доброякісних новоутворень перианальної області, ліпом, атером, розтин абсцесів, карбункула, фурункула, панарицію. Також варто відзначити, що Володимир Валерійович проходив стажування за кордоном (Німеччина).
Лікар Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Молоков Дмитро Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується в сфері хірургії, урології та проктології. Практикує консервативне і хірургічне втручання. Проводить повний обсяг проктологічних операцій, а також операції на черевній порожнині і ряд урологічних операцій
Лікар Проктолог, Хірург Короленко Костянтин Владиславович на Doc.ua
Проводить консервативне та оперативне лікування захворювань товстої кишки, гриж, варикозного розширення вен нижніх кінцівок методами кріодеструкції, лігуванням латексними кільцями і т.д.