Сторінка 8: Проктологи в Києві

Сьогодні, 27 Квітня
Лікар Проктолог, Хірург Манойло Микола Володимирович на Doc.ua
Манойло Микола Володимирович
Кандидат медичних наук, лікар-хірург вищої категорії, займається проведенням хірургічних операцій в області шлунково-кишкового тракту і різних оперативних втручань в малій хірургії.
Здорова сім'я, поліклініка

Стоимость приема включает консультацию, назначение лечения, оформление медицинской документации.

вул. Круглоуніверситетська, 3-5на карті
Печерськийм. Театральна
Лікар Ендоскопіст, Хірург, Проктолог, УЗД-фахівець Бондаренко Олександр Миколайович на Doc.ua
Лікар-ендоскопіст проводить всі методи ендоскопічних досліджень: діагностичну і лікувальну ендоскопію. Проктолог. Хірург першої категорії. Лікар ультразвукової діагностики.
Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Печерську
Повторна консультація - 450 грн
пр-т Лобановського, 17, 1 поверхна карті
Солом'янськийм. Хрещатик
Лікар Проктолог, Хірург Іванченко Ольга Петрівна на Doc.ua
Хірург-проктолог, має багаторічний досвід клінічної роботи, володіє всіма сучасними методами діагностики, консервативного та малоінвазивного (безопераційного) лікування проктологічних захворювань, також досконало володіє технікою хірургічних втручань при проктологічній патології. Лікар згідно з правилами проходить курси удосконалення та стажування, як у вітчизняних, так і зарубіжних клініках (Польща, Чехія). Проводить ендоректальне УЗД (прямої кишки) і анального каналу
Доступний лікар
В стоимость входит консультация, пальцевое исследование, видеоаноскопия, ректороманоскопия.
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Хірург, Проктолог Бондаренко  Юлія Ігорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується в проктології. Займається діагностикою та лікуванням патологій, виявлених в промежині, прямої та ободової кишки, анусі. Виконує процедури хірургічної і терапевтичної проктології
Лікар Хірург, Проктолог Чіхрадзе Олександр Костянтинович на Doc.ua
Доктор спеціалізується на флебології і судинній хірургії. Проводить оперативне лікування захворювань прямої, товстої кишки, анального проходу, параанальної зони. У наданні медичної допомоги використовує високотехнологічне обладнання: апарат радіохвильової хірургії, УЗ-скальпель, електрохірургічні комплекси
ЛеоМед
Оболонськийм. Мінська
Моя Клініка на м. Осокорки
вул. Княжий Затон, 21на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Хірург, Флеболог, УЗД-фахівець, Проктолог, Судинний хірург Гнідко Сергій Леонідович на Doc.ua
Сергій Леонідович — прогресивний фахівець в загальній хірургії, фахівець з малоінвазивної та лапароскопічної хірургії. Виконує широкий спектр хірургічних втручань, використовує в своїй практиці радіохвильовий скальпель, лазер, проводить УЗД. Практичний професійний досвід лікаря включає роботу в відділеннях лапароскопічної, гнійно-септичної хірургії, проктології, урології а також роботу в операційному блоці. Доктор розвивається в напрямку організації та управління охороною здоров'я
Лікар Акушер-гінеколог, Хірург, Проктолог Короленко Владислав Борисович на Doc.ua
Короленко В.Б., співробітник кафедри хірургії НМУ ім. О.О.Богомольця. На базі кафедри функціонує Республіканський Центр Проктології. Кандидат мед.наук, хірург проктолог вищої категорії. Опублікував 105 наукових робіт в українських і зарубіжних виданнях. Має 3 патенти України, 15 рацпропозицій. Вперше у світовій практиці розробив методику керованої локальної гіпотермії прямої кишки при тріщинах, геморої та інших запальних захворюваннях і пристрій для її здійснення. Першим в Україні розробив методику кріодеструкції геморою в амбулаторних у
ЛіДіКо
В стоимость включена ректороманоскопия. Выезд на дом - 800 грн.
вул. Михайла Коцюбинського, 8ана карті
Шевченківськийм. Університет
Виклик додому
Лікар Травматолог, Ортопед, Хірург, Проктолог Басюл  Володимир Валерійович на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець в галузі хірургії, проктології, ортопедії. До кола професійних інтересів даного фахівця входить торакальна, абдомінальна і загальна хірургія. Проводить видалення доброякісних новоутворень перианальної області, ліпом, атером, розтин абсцесів, карбункула, фурункула, панарицію. Також варто відзначити, що Володимир Валерійович проходив стажування за кордоном (Німеччина).
«Сіті Клініка+»
вул. Менделеєва, 10 бна карті
Печерськийм. Деміївська
Доступний лікар
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Онколог, Проктолог, Хірург Нечай Владислав Степанович на Doc.ua
Нечай Владислав Степанович
Лікар спеціалізується на хірургії, проктології і онкохірургії. Виконує весь спектр малоінвазивних та хірургічних операцій при захворюваннях аноректальної області, відкриті і лапароскопічні резекції прямої та ободової кишки, в тому числі і сфінктерозбережуючі методики (онкологія).