Сторінка 7: Пластичні хірурги в Києві

Лікар Отоларинголог, Пластичний хірург Запорожець Тетяна Юріївна на Doc.ua
Запорожець Тетяна Юріївна
Отоларинголог вищої категорії зі стажем більше десяти років. Доктору належить чотири патенти на методики лікування в ЛОР-практиці. Проводить малоінвазивні ендоскопічні операції носа і придаткових пазух, лікує доброякісні утворення, робить ріносептопластику, вазомоторний риніт
Лікар Пластичний хірург, Хірург Пасічник Андрій Валерійович на Doc.ua
Лікар Андрій Валерійович - пластичний хірург, хірург з 19-ти річним досвідом. Є членом Всеукраїнської асоціації реконструктивних, естетичних і пластичних хірургів. Лікар володіє всіма методиками, застосовуваними в сучасній пластичній хірургії та естетичній медицині, такими як лазерна хірургія, контурна пластика і ін'єкційна косметологія.
Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській
вул. Жилянська, 72на карті
Голосіївськийм. Вокзальна
Лікар Отоларинголог, Хірург, Пластичний хірург Компанієць Олег Анатолійович на Doc.ua
Доктор медичних наук, заслужений лікар України, лікар-отоларинголог вищої категорії. Спеціалізується на проведенні функціональної ринопластики (пластика носа), за роки своєї роботи виконав понад 10 000 успішних операцій в отоларингології
Грейс Клінік
вул. Богговутівська, 14на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Пластичний хірург Денищук Павло Андрійович на Doc.ua
Денищук Павло Андрійович
Провідний пластичний хірург України, кандидат медичних наук, завідувач відділенням пластичної хірургії клініки АНА-КОСМО, Національний секретар в Україні престижного міжнародного співтовариства пластичних хірургів ISAPS і дієвий член Всеукраїнської асоціації естетичних і пластичних хірургів. За 30 років роботи провів більше 14 000 успішних операцій і запатентував 15 ноу-хау. Географія його клієнтів покриває не тільки Україну і ближнє зарубіжжя, а й Німеччину, Швейцарію і США. Регулярно виступає експертом в таких телепередачах: Сніданок з 1 + 1 (1 + 1); За живе (СТБ); Говорить Україна (ТРК Україна); Я Соромля свого тела (СТБ).
Клініка пластичної хірургії та естетичної медицини ANACOSMA
Важливо! 100% предоплата в день запису.
вул. Панаса Мирного, 17на карті
Печерськийм. Кловська
Лікар Пластичний хірург Яцишин Ігор Вікторович на Doc.ua
Яцишин Ігор Вікторович
Ігор Вікторович має великий досвід у пластичній хірургії, багаторазово проходив стажування і був учасником майстер-класів з пластичної хірургії за кордоном. Професійно володіє хірургічними техніками, що дозволяє значно скоротити відновний період після проведених операцій. Доктор Яцишин индивидульно підходить до кожного пацієнта, враховуючи особливості його стан здоров'я, зовнішності і естетичні уподобання.
ЛеоМед
вул. Сирецька, 32на карті
Подільський
Лікар Пластичний хірург Лінник Леся Петрівна на Doc.ua
Висококваліфікований пластичний хірург, який спеціалізується на проведенні інтраліпотерапіі, редермалізації, контурної пластики і ботулінотерапіі та інших новітніх омолоджуючих технологій.
Інститут Гіалуаль на Княжому Затоні
вул. Княжий Затон, 16lна карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Пластичний хірург, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Старцева Марина Сергіївна на Doc.ua
Кандидат медичних наук. Лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург. Пріоритетним напрямком є ​​пластична хірургія і малоінвазивні методи омолодження обличчя і тіла. Виконує широкий перелік пластичних оперативних втручань, крім того, здійснює процедуру склеротерапії
Лікар Пластичний хірург, Флеболог, Судинний хірург, Хірург, Проктолог Шкіренко Юрій Олексійович на Doc.ua
Автор 20 друкованих праць, співавторство в 6 монографіях, автор 6 патентів на винаходи в хірургії
Лікар Пластичний хірург Ткач Олег Сергійович на Doc.ua
Ткач Олег Сергійович
Пластичний хірург виконує всі види пластичних операцій на обличчі і тілі, а також малоінвазивні оперативні втручання. Автор десяти патентів на винаходи, крім того, він опублікував в тематичних науково-популярних виданнях понад сорок публікацій
Лікар Пластичний хірург Камінський Едгар Анатолійович на Doc.ua
Займається пластичною та естетичною хірургією: ринопластикою, отопластикою, фейс-ліфтингом, ендопротезуванням підборіддя, ліпофілінгом молочних залоз, мамопластикою, мастопексіею, ліпофілінгом сідниць і ін.
Клініка Гармонія
вул. Пимоненка, 8на карті