Сторінка 11: Пластичні хірурги в Києві

4.3
Лікар Пластичний хірург, Отоларинголог Гринько Іван Ігорович на Doc.ua
Іван Ігорович - висококваліфікований отоларинголог, який спеціалізується на профілактиці та лікуванні хронічних і гострих форм таких захворювань як: риніт, тонзиліт, гайморит, отит, ронхопатія. Проводить консультацію і допомагає хірургічним шляхом вирішити проблеми викривлення носової перегородки або різних деформацій вух і носа
3.9
Лікар Хірург, Пластичний хірург Альошина Інна Григорівна на Doc.ua
Пластичний хірург вищої категорії, з досвідом 19 років, автор понад 20 наукових робіт. Займається проведенням операцій: мамопластика, підтяжка грудей, зменшення грудей, корекція сосків і ареолів, блефаропластика, фейсліфтінг, ментопластика, видалення грудок Біша, отопластика, абдомінопластика, реконструктивна абдомінопластика, ліпосакція, ліпофілінг.
Лікар Хірург, Пластичний хірург Василенко Ольга Володимирівна на Doc.ua
Хірург, пластичний хірург. Надає послуги отопластики, блефаропластики, мініліфтингу, контурної пластики. Видаляє родимки і новоутворення. Учасник національних та міжнародних науково-популярних конференцій.
Лікар Хірург, Проктолог, Пластичний хірург, Мамолог Кіт Олександр Григорович на Doc.ua
Лікар проводить консультативний прийом пацієнтів із захворюваннями в хірургії, проктології, флебології, мамології, а також ендокринній хірургії. Володіє методиками проведення маніпуляцій та операцій в сфері пластичної хірургії. Виконує оперативні втручання і хірургічні процедури на черевній стінці і черевній порожнини, щитовидній та молочній залозі, прямій кишці, венах нижніх кінцівок. Крім того, виконує ліпофілінг і клітинно-тканинні трансплантації при гормонодефіцітних захворюваннях
Лікар Пластичний хірург Федорук Володимир Ілліч на Doc.ua
Пластичний хірург вищої категорії навчався в Німеччині, США, Бразилії, регулярно відвідує міжнародні наукові конференції для підвищення кваліфікації. Лікар займається науковою діяльністю і має значний досвід проведення операцій естетичного характеру на обличчі й тілі
Лікар Пластичний хірург Матолінець Тарас Михайлович на Doc.ua
Матолінець Тарас Михайлович
Матолінець Тарас Михайлович — кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, член Всеукраїнської Асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Лікар віртуозно проводить такі процедури, як: ринопластика, маммопластика (підтяжка грудей, збільшення грудей, корекція форми грудей), блефаропластика (пластика повік), отопластика (пластика вух), абдомінопластика, ліпосакція різних ділянок тіла, видалення грудок Біша, підтяжка обличчя, збільшення губ, контурна пластика, біоревіталізація і багато інших
Лікар Пластичний хірург Дрюк Микола Миколайович на Doc.ua
Дрюк Микола Миколайович
Доктор медичних наук
Микола Миколайович є прогресивним пластичним хірургом, фахівець вперше в країні почав використовувати ендоскопічних технологій в естетичній хірургії, а також першим серед фахівців країни виконав клаптикову реконструкцію грудей (метод мка DIEP-flap). Микола Миколайович є власником 5 патентів і понад 40 наукових робіт.
Лікар Пластичний хірург Крисько Сергій Юрійович на Doc.ua
Крисько Сергій Юрійович
Спеціаліст вищої кваліфікації, в професійні інтереси якого входить вирішення проблем пов'язаних з естетичною функцією тіла людини. Використовуючи методики пластичної хірургії і комбустіології, Сергій Юрійович проводить комплексне відновлення зовнішності і здоров'я пацієнта незалежно від рівня складності завдання
Лікар Косметолог, Пластичний хірург Данилюк Андрій Вікторович на Doc.ua
Лікар пластичний хірург, є фахівцем з інвазивної косметології і регенеративної медицини. Виконує такі процедури, як: тредліфтінг (безопераційна підтяжка обличчя, безопераційна ринопластика), ботулінотерапія, контурнаяоб'емная пластика, PRP-плазмотерапія, біоревіталізація