Сторінка 12: Пластичні хірурги в Києві

Лікар Пластичний хірург Кочак Андрій Володимирович на Doc.ua
Кочак Андрій Володимирович
Доктор медичних наук
Кваліфікований фахівець, в професійні інтереси якого входить виявлення та усунення порушень ортодонтического характеру. Проводить комплексну профілактику дефектів, використовуючи різнопланові методики лікування, спрямовані на відновлення естетичної та робочої функції черепно-щелепно-лицевої зони
Лікар Хірург, Пластичний хірург Крикун  Марина  Сергіївна на Doc.ua
Крикун Марина Сергіївна
Виконує широкий спектр пластичних операцій на обличчі та тілі із застосуванням найбільш передових європейських методик та апробованих інноваційних авторських підходів.
ЛеоМед
вул. Сирецька, 32на карті
Подільський
Лікар Флеболог, Пластичний хірург, Судинний хірург Євсєєв Владислав Євгенійович на Doc.ua
Лікар-судинний хірург, пластичний хірург вищої категорії
Лікар Отоларинголог, Пластичний хірург Кузнецов  Микола  Юрійович на Doc.ua
Микола Юрійович лікар отоларинголог, пластичний хірург першої категорії з 16-річним досвідом. Спеціалізується на проведенні реконструктивної хірургії носа, пластичної хірургії носа, ринопластики. Член Європейської академії лицьової пластичної хірургії
Лікар Пластичний хірург, Судинний хірург, Флеболог Самко  Крістіна Артаківна на Doc.ua
Спеціалізацією лікаря Крістіни Артаковної є пластична і судинна хірургія. Займається доктор діагностикою та лікуванням варикозної хвороби нижніх кінцівок, лімфовенозною недостатністю кінцівок, тромбозами глибоких вен, тромбофлебітами, а також проведенням естетичної хірургії.
Лікар Онколог, Пластичний хірург Аль-Хакім  Тарек Ріадович на Doc.ua
Онколог, пластичний хірург. Проводить консультативний прийом, ін'єкційні процедури в косметології, підбирає схему лікування. Виконує хірургічні втручання: блефаропластику, отопластику, мамопластику, абдомінопластику, корекцію рубців, ліпосакцію.
Лікар Хірург-онколог, Онколог, Пластичний хірург Соколюк Михайло Анатолійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується в області хірургії, онкохірургії, пластичній хірургії. Проводить оперативне лікування раку прямої та ободової кишки, шлунку, шкіри, грудних залоз. Також проводить хіміотерапію, герніопластику, видалення геля з грудних залоз, абдоменопластику, корекцію форми та розміру грудних залоз.
Лікар Хірург, Пластичний хірург Унгурян  Іван  Сергійович на Doc.ua
«Авіценна мед», Центр прогресивної медицини
вул. Дегтярівська, 48на карті
Шевченківськийм. Шулявська
Лікар Пластичний хірург Бродська Ганна Петрівна на Doc.ua
Бродська Ганна Петрівна
Пластичний хірург першої кваліфікаційної категорії Бродська Анна Петрівна має великий досвід роботи. Проводить консультативні прийоми, блефаропластику, видалення грудок Біша, абдомінопластику, ліпосакцію, ліпофілінг обличчя і рук, малоінвазивні косметологічні процедури
Українська академія пластичної хірургії
вул. Маршала Рибалка, 11Бна карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Пластичний хірург Федорук Павло Володимирович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на пластичній хірургії. Проводить маммопластику, підтяжку грудей, зменшенні грудей, корекцію сосків і ареоли, блефаропластику, видалення грудок Біша, отопластику, абдомінопластику, ліпосакцію, ліпофілінг, хейлопластику