Сторінка 10: Пластичні хірурги в Києві

Лікар Пластичний хірург Компанієць Анатолій Олегович на Doc.ua
Компанієць Анатолій Олегович
Досвід роботи в хірургії більше 8 років, учень відомого пластичного хірурга Компанійця О. А. Спеціалізується на естетичній та лікувальній ринопластиці, в тому числі в складних клінічних випадках і після некоректних оперативних втручань в анамнезі. Практично всі види ринопластики виконує закритим способом. Активний учасник міжнародних науково-практичних конференцій, семінарів, майстер-класів з пластичної хірургії
Лікар Пластичний хірург Баранов  Тарас Юрійович на Doc.ua
У своїй практиці лікар використовує сучасні технології та останні відкриття естетичної медицини, щоб добитися ідеального результату. Проводить операції з корекції недосконалостей обличчя і тіла, досвідчений фахівець в області естетичної гінекології. Використовуючи індивідуальний підхід до кожного пацієнта, лікар робить клієнтів красивими і дарує відчуття внутрішньої гармонії
Клініка пластичної хірургії та естетичної медицини ANACOSMA
вул. Панаса Мирного, 17на карті
Печерськийм. Кловська
Лікар Пластичний хірург Слюсаренко Сергій Олександрович на Doc.ua
Пластичний і реконструктивний хірург, комбустіолог, проводить пластичні операції (кругова підтяжка обличчя, мамопластика, ліпосакція, ринопластика і ін.), Видалення дефектів, м'яких тканин, новоутворень, лікування наслідків травм, опіків і ін.
Лікар Пластичний хірург, Хірург Кондакова Олена Юріївна на Doc.ua
Хірург проводить реконструктивні та пластичні оперативні втручання, спеціалізується на операціях на органах черевної порожнини і малого тазу (усунення дефектів черевної стінки при грижах і птозі), а також хірургічному зменшенні обсягу шлунка при аліментарному ожирінні, лікуванні захворювань вен нижніх кінцівок, мамопластиці, блефаропластиці і т. д.
Лікар Флеболог, Хірург-онколог, Пластичний хірург, Онколог, Судинний хірург Круль Юліан Петрович на Doc.ua
Юліан Петрович - володіє хірургічними методами для відновлення правильного функціонування вен і артерій, а також виправлення естетичних дефектів. Займається реконструктивними методами лікування дефектів шкіри, лоскутарною пластикою, лікуванням базальноклітинного, плоскоклітинного раків шкіри, меланоми.
МайДерм, Медичний центр на Сверстюка
вул. Євгена Сверстюка, 11-Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Консультація 850 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
вт 21  трав.ср 22  трав.чт 23  трав.keyboard_arrow_right
Лікар Хірург, Пластичний хірург Мелоян Ані Робертовна на Doc.ua
Доктор Мелоян - дипломований пластичний хірург, фахівець в області амбулаторної та естетичної хірургії, проводить ін'єкційні методики. Працювала в медичних центрах в Вірменії та Ізраїлі, брала участь у великій кількості з'їздів лікарів, симпозіумів, конференцій.
Клініка Гармонія
вул. Пимоненка, 8на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Пластичний хірург Журавель Олексій Юрійович на Doc.ua
Займається оперативним ургентними лікуванням хвороб горла, носа, вуха, гортані, шиї і суміжних областей. Також проводить діагностику ендоскопом та хірургічне лікування проблем шиї і голови. Був стажером в зарубіжних країнах: у Польщі та Німеччині. Приділяє час не тільки медичній практиці, але і вносить вклад в наукову діяльність - є доповідачем і учасником 12 конференцій, автором 14 наукових робіт.
Лікар Пластичний хірург, Флеболог, Судинний хірург Павличенко Лілія Миколаївна на Doc.ua
31рік досвіду
Кандидат медичних наук, лікар-хірург вищої категорії, проводить традиційні операції щодо вдосконалення форми обличчя, грудей, живота, нехірургічне омолодження обличчя і тіла, лікування варикозного розширення вен.
Лікар Пластичний хірург, Хірург-онколог Погуляєв Євгеній Сергійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на пластичних (мамопластика, отопластика, блефаропластика, підтяжка обличчя тощо) та амбулаторних операціях. Проводить видалення доброякісних (атероми, ліпоми, гігроми) та злоякісних новоутворень шкіри та підшкірної жирової клітковини
4.6
Лікар Щелепно-лицьовий хірург, Пластичний хірург Подорожний Антон Володимирович на Doc.ua
Щелепно-лицьовий хірург, імплантолог вищої категорії. Виконує косметичні і реконструктивно-відновлювальні операції щелепно-лицьової ділянки, займається видалення і імплантацією зубів. Проводить пластичні операції обличчя