Сторінка 6: Пластичні хірурги в Києві

Лікар Пластичний хірург Симонов Вадим Федорович на Doc.ua
Лікар Симонов є автором унікальних методик в області корекції форми грудей і живота. Співавтор 5-ти винаходів, 15-ти наукових статей і різних методик корекції хірургічних операцій. Нагороджений почесним орденом «Лицар Вітчизни» за внесок в розвиток сфери пластичної хірургії України. Номінований на звання «Кращий пластичний хірург України 2018»
Грейс Клінік
вул. Богговутівська, 14на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Пластичний хірург Гришай Сергій Євгенійович на Doc.ua
Гришай Сергій Євгенійович
Займається ринопластикою, отопластикою, блефаропластикою, ліпосакцією, ліпофілінгом, ліпомоделюванням, пересадкою волосся. Автор 11 патентів України на корисну модель. Понад 14 друкованих публікацій, 4 доповідей на міжнародних конференціях з пластичної та судинної хірургії, спеціаліст з трансплантації волосся
Аш Бі Медікал
вул. Олександра Довженка, 3на карті
Шевченківськийм. Шулявська
Голд лазер
ул. Льва Толстого, 8на карті
Центрм. Палац Спорту
Даймондлазер, клініка лазерної косметології та хірургії
вул. Красноармійська, 89на карті
Печерськийм. Палац Україна
Лікар Хірург, Пластичний хірург Валіхновський Ростислав Любомирович на Doc.ua
Валіхновський Ростислав Любомирович
Заслужений лікар України, видатний український пластичний і реконструктивний хірург більше з 20-річним досвідом роботи. Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних естетичних хірургів (ВАПРЕХ), кандидат медичних наук. З 2005 по 2010 рр. був особистим лікарем президента України. Завдяки унікальному дару, колосальному досвіду і фундаментальним знанням доктор Валіхновський і його клініка з 2012 року були обрані в якості партнера і експерта найпопулярніших телевізійних проектів - «Поверніть мені красу» ( «1 + 1»), «Я соромл
Valikhnovski MD (клініка лікаря Валіхновського)
вул. Протасів Яр, 23на карті
Солом'янський
Лікар Пластичний хірург Донець Євгеній Георгійович на Doc.ua
Пластичний хірург - дійсний член Американської Академії косметичної хірургії, Міжнародного та Всеукраїнського Товариства естетичної пластичної хірургії, AACS, ISAPS, ВАПРЕХ.
Ліко-Мед
вул. Миколи Ушакова, 1гна карті
Святошинськийм. Академмістечко
Лікар Пластичний хірург Декаспер Галина Борисівна на Doc.ua
Визнаний експерт в області пластичної хірургії. Основним напрямком доктора є пластична і реконструктивна хірургія. Щорічно проводить безліч різних операцій спеціалізуюсь на естетичній та реконструктивній абдомінопластиці, ліпосакції та інших видах пластичних операцій. Поєднуючи сучасні лазерні технології та нововведення хірургії, дає чудовий результат операції і мінімізує терміни реабілітації для своїх пацієнтів. Доктор ДеКаспер регулярно стажується в одному з кращих госпіталів США - Джексон Норс Меморіал (Jackson North Memorial Hospital) в від
Лікар Пластичний хірург, Хірург, Флеболог, Мамолог Сивенок Олександр Володимирович на Doc.ua
21рік досвіду
Олександр Володимирович є прогресивним фахівцем в сфері малотравматичних операційних втручань в малій хірургії, хірургії судинних патологій, проктології і пластичної хірургії обличчя, кінцівок, молочної залози.
Лікар Пластичний хірург, Хірург Валіхновський Тарас Любомирович на Doc.ua
Лікар хірург, пластичний хірург з десятирічним досвідом роботи, спеціалізується на хірургії молочної залози, обличчя, тулуба, кінцівок.
Valikhnovski MD (клініка лікаря Валіхновського)
вул. Протасів Яр, 23на карті
Солом'янський
Лікар Хірург, Ендоскопіст, Проктолог, Пластичний хірург, Уролог Скворцов Костянтин Костянтинович на Doc.ua
Костянтин Костянтинович - фахівець в ендоскопічній хірургії. Проводить діагностичні дослідження, оперативну терапію захворювань органів травного тракту. Володіє методами традиційної, сучасної малоінвазивної хірургії. Проводить відеоколоноскопію пацієнтам
Лікар Мамолог, Хірург-онколог, Пластичний хірург Звєрєв Ігор Германович на Doc.ua
Ігор Германович - досвідчений мамолог і онколог, проводить всебічну терапію доброякісної і злоякісної патології молочної залози, включаючи оперативні втручання, реконструктивну пластику грудей. Регулярно бере участь в конференціях, які зачіпають питання раку грудей, пластичну і естетичну хірургію.
медичний центр «Проф Медікал»
Консультація первинна – 500 грн Консультація повторна – 470 грн
вул. Липківського, 25на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Хірург, Пластичний хірург Королюк Сергій Віталійович на Doc.ua
Сергій Віталійович спеціалізується на пластичній, реконструктивній, естетичній хірургії. Проводить контурну пластику обличчя, збільшення молочних залоз, ліпосакції, ліпофілінг, володіє методами лазерного лікування гриж і гінекомастії.