Сторінка 9: Пластичні хірурги в Києві

Лікар Пластичний хірург, Хірург Ковальська Людмила Борисівна на Doc.ua
Людмила Борисівна є найдосвідченішим лікарем-хірургом, засновником, головним лікарем і директором першого в Україні спеціалізованого медичного центру пластичної хірургії «Естетична хірургія». Працювала в Центрі хірургії печінки, жовчних шляхів та підшлункової залози, має широкий міжнародний досвід у своїй спеціалізації. Автор 59 наукових робіт з пластичної хірургії, учасник понад 50 міжнародних конференцій, конгресів, майстер-класів в Австрії, Італії, Німеччини, Росії, Бразилії, Греції, Франції.
Лікар Пластичний хірург, Хірург-онколог, Хірург Жернов Олександр Андрійович на Doc.ua
Олександр Андрійович займається пластичною, реконструктивною, відновлювальною хірургією - оперативно лікує дефекти тканин, різні деформації, порушення функцій різних частин тіла. Лікує післяопікові, посттравматичні деформації тулуба, голови, кінцівок, а також гнійно-запальні процеси після перенесених травм, опіків і онкологічних захворювань, наслідків променевих поразок, трофічних виразок, діабетичних ускладнень. Займається пластикою гнійно-некротичних дефектів, пролежнів, трофічних виразок. Спеціалізується на хірургії кисті, щелепно-лицьовій, ортопла
Лікар Пластичний хірург Зиков Валентин Анатолійович на Doc.ua
Спеціалізується на проведенні мамопластики, пластики обличчя, абдомінопластики, ринопластики, ліпофілінгу, ліпосакція. Також проводить контурну пластику, введення ботулотоксином.
Лікар Пластичний хірург Слоссер Дмитро Володимирович на Doc.ua
Пластичний хірург, керівник Центру пластичної хірургії, на рахунку якого понад 4000 операцій. Працював в кращих клініках Ізраїлю, є сертифікованим лікарем для роботи в ближньому зарубіжжі, а також деяких країнах Європи. Має додаткові спеціальності пластичного хірурга - з щелепно-лицьової хірургії та мамології
Лікар Пластичний хірург, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Огородник Ярослав Петрович на Doc.ua
Ярослав Петрович - фахівець в області загальної, судинної, пластичної естетичної та реконструктивної хірургії. Займається видаленням судинних мальформацій та доброякісних утворень тканин (атерома, фіброма, ліпома). Проводить мікросклеротерапіі ретикулярних вен і венектомію при варикозної хвороби, ліпосакцію, ліпофіллінг, протезування і підтяжку молочної залози
Голд лазер
ул. Льва Толстого, 8на карті
Центрм. Палац Спорту
Лікар Хірург, Пластичний хірург Кара-Казарян Арміне Арменаківна на Doc.ua
Лікар приймає як хірург широкого профілю та пластичний хірург, консультує з проктології. Розбирається в деталях пластичної хірургії всіх ділянок тіла. Проводить ліпосакцію, блефаропластику, отопластику, ринопластику і інші операції. Арміне Арменаківна пройшла понад п'ять курсів, орієнтованих на проведення пластичних операцій на різних ділянках тіла.
Лікар Хірург, Пластичний хірург Кравцов Денис Ігорович на Doc.ua
Лікар Кравцов - завідувач відділенням хірургії клініки інноваційної та малоінвазивної хірургії клініки «ENDOSTEP». Спеціалізується на невідкладній хірургії черевної порожнини, герніології, проктології і лікуванні пацієнтів з гнійними патологіями різної локації. Також застосовує консервативне лікування судинних патологій нижніх кінцівок і лікування доброякісних новоутворень шкіри.
Лікар Пластичний хірург Логвінов Євгеній Олександрович на Doc.ua
Основним напрямком лікаря є косметична хірургія обличчя і шиї. Омолоджуюча хірургія (підтяжки обличчя, чола, повік, шиї), ринохірургія і імпланти обличчя. Застосування сучасних і малоінвазивних оперативних методів. Ведення післяопераційного процесу і реабілітації. Корекція раніше проведених оперативних втручань
Ліко-Мед
Консультация - бесплатно
вул. Миколи Ушакова, 1гна карті
Святошинськийм. Академмістечко
Лікар Хірург, Пластичний хірург Сотник Юлія Ігорівна на Doc.ua
Юлія Ігорівна фахівець в галузі хірургії, що займається діагностикою та терапією широкого спектру захворювань шляхом реалізації таких процедур як резекція (видалення), ліпосакція, пластика і інших методів хірургічного лікування. Виконує оперативні втручання в мамології, проктології, загальній та практичній хірургії. Лікар успішно поєднує лікарську практику з науковою діяльністю
Лікар Пластичний хірург Смольников Андрій Михайлович на Doc.ua
Пластичний хірург, лікар-хірург вищої категорії, фахівець з ультразвукової та ендоскопічної діагностики. Автор унікальних сонографічних методик діагностики, планування і контролю результатів в естетичній хірургії. Пріоритетними напрямками спеціалізації є чоловіча пластична хірургія, моделювання фігури і мініінвазивні техніки естетичної та реконструктивної хірургії обличчя. Ультразвукові дослідження в пластичній хірургії.