Лікар Пластичний хірург Симонов Вадим Федорович на Doc.ua

Симонов Вадим Федорович

Лікар вищої категорії
34 років досвіду
Дорослі
Лікар Симонов є автором унікальних методик в області корекції форми грудей і живота. Співавтор 5-ти винаходів, 15-ти наукових статей і різних методик корекції хірургічних операцій. Нагороджений почесним орденом «Лицар Вітчизни» за внесок в розвиток сфери пластичної хірургії України. Номінований на звання «Кращий пластичний хірург України 2018»
Медікал клаб Грейс
ул. Багговутовская, 14на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень Пн 27 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Пройшов безліч професійних курсів підвищення кваліфікації, у тому числі в Московській і Київській медичних академіях, а також провідних клініках Швеції, Польщі, Росії та ін. країнах

Освіта

• Тюменська державна медична академія, медичний факультет, спеціалізація «Лікувальна справа» (1986)
  • Тюменська державна медична академія, інтернатура за фахом «Хірургія» (1987)

Курси

• Курси підвищення кваліфікації в Кузбасівській НДІ травматології-ортопедії (1987)
  • Курси підвищення кваліфікації в Курганському НДІ травматології-ортопедії (1989)
  • Курси підвищення кваліфікації в Челябінській медичній академії післядипломної освіти (1991)
  • Курси підвищення кваліфікації при НМАПО ім. П.Л. Шупика; (1994,1999, 2004, 2009 2012 2014 року)
  • Курси підвищення кваліфікації в Московської медичної академії післядипломної освіти (2001)
  • Курс з контурної пластики обличчя (лектор Dr. Fredrik Berne), Стокгольм, Швеція
  • П'ятий Міжнародний курс з пластичної хірургії (лектори: T.M. Biggs, F. Nahai, J.A. Fridland, R. Graf, J .Hunstad, T.L. Roberts), Єкатеринбург
  • Курс з пластичної хірургії (лектори: V. Cardim, Z. Saylan), Москва

• Підтяжка обличчя і шиї
  • Підтяжка середньої зони особи
  • Підтяжка чола
  • Платизмопластика
  • Аугментація підборіддя і виличні зон
  • Трансплантацію жирових клітин і моделювання фігури
  • Підтяжку живота і корекцію форми ніг
  • Ліпосакція проблемних зон - стегон, живота, боків і підборіддя
  • Збільшення, зменшення і підтяжку грудей

Перевірені відгуки про лікаря

22 Відгуки
Мария 06 Липень 2020
Пока, это лучший доктор у которого я была, в данном направлении! Он уделил мне максимальное количество времени, среди всех докторов к которым я приходила. Ответил на все мои вопросы, и очень аргументированно. Максимально прояснил ту ситуацию, которая не была для меня ясна.
Людмила 16 Травень 2018
Все было приятно и квалифицированно.
Дарья 23 Листопад 2017
Всем довольна. Все хорошо. Все понравилось. Очень внимательный и квалифицированный доктор, внушил доверие. Буду его пациенткой.
Наталья 24 Серпень 2017
Не очень понравился подход, его человеческие качества. Чисто коммерческий подход. За деньги сделает все, что угодно.
Нина 21 Серпень 2017
Все было убедительно и доступно.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ