Сторінка 8: Пластичні хірурги в Києві

Лікар Пластичний хірург Камінський Едгар Анатолійович на Doc.ua
Займається пластичною та естетичною хірургією: ринопластикою, отопластикою, фейс-ліфтингом, ендопротезуванням підборіддя, ліпофілінгом молочних залоз, мамопластикою, мастопексіею, ліпофілінгом сідниць і ін.
Клініка Гармонія
вул. Пимоненка, 8на карті
Лікар Пластичний хірург, Хірург Бебіх Олександр Романович на Doc.ua
Олександр Романович стажувався в клініках США і Німеччини, є кваліфікованим фахівцем в області пластичної хірургії. Доктор виконує збільшення, зменшення і підтяжку молочних залоз, протезування гомілок і сідниць. Проводить операції на обличчі - ринопластика, блефаропластика і ін.
Лікар Пластичний хірург Левицький Роман Миронович на Doc.ua
Роман Миронович - висококваліфікований пластичний хірург, який виконав понад 16000 хірургічних втручань різної складності. Проводить всі види операцій по усуненню недоліків у зовнішності, корекції вікових змін зовнішності, вроджених, і посттравматичних деформацій: лабіопластику, отопластику, мамопластику, ринопластику, збільшення губ і ін.
Лікар Пластичний хірург, Мамолог Якобчук Андрій Анатолійович на Doc.ua
Доктор Якобчук А.А. виконує всі реконструктивні та естетичні операції в хірургії, включаючи операції на молочній залозі, операції на обличчі та інших областях тіла. Учасник телепроектів «За Живе», «Поверніть мені красу» СТБ; «Говорить Україна» ТРК Україна; постійний автор блогу ТСН.ua; «Обозреватель»; «Forbes woman».
Клініка Гармонія
вул. Пимоненка, 8на карті
Лікар Пластичний хірург Галич Сергій Петрович на Doc.ua
Галич Сергій Петрович
Доктор медичних наук
Доктор медичних наук, лікар-хірург вищої категорії, головний пластичний хірург МОЗ України. Займається проведенням реконструктивних операцій на грудях, операцій по виправленню вад розвитку і закриття дефектів шкіри, операцій по аутотрансплантації складних тканин, а також всіма видами пластичних операцій.
Лікар Пластичний хірург, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Бука Генадій Юрійович на Doc.ua
Діяльність доктора спрямована на естетичну флебологи і пластичну реконструктивну хірургію. Серед основних операцій, що проводяться доктором - збільшення, зменшення, підтяжка грудей, абдомінопластика, радіочастотна абляція (європейський малотравматичні метод лікування варикозу), склеротерапія (видалення "судинних зірочок") та ін. Доктор - постійний учасник всеукраїнських, міжнародних і зарубіжних семінарів і майстер- класів з пластичної хірургії і флебології
Лікар Пластичний хірург Лісайчук Юрій Сергійович на Doc.ua
Лісайчук Юрій Сергійович
Доктор медичних наук
Доктор медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Займається проведенням реконструктивних і пластичних операцій на всіх областях людського тіла, спеціалізується на корекції жирових відкладень, інтимної чоловічої і жіночої хірургії.
Лікар Пластичний хірург, Отоларинголог, Хірург Кійло Сергій Олексійович на Doc.ua
Доктор Кійло С.А. є дипломованим фахівцем, має дозвіл для здійснення практики в країнах Євросоюзу. За роки роботи виконав понад 4000 тисяч успішних операцій. Автор кількох операційних методик. Також доктор одним з перших в Європі опанував технологією мамопластики за методикою ліпофілінга.
Лікар Хірург, Пластичний хірург Дадаян Варсік Ашотовна на Doc.ua
Дадаян Варсік Ашотовна
Варсік Ашотовна є кваліфікованим лікарем у галузі загальної та пластичної хірургії. Спеціалізується на пластичній, реконструктивній, естетичній хірургії. Проводить контурну пластику обличчя, збільшення/зменшення молочних залоз, ліпосакції, ліпофіллінг та інші. Володіє методами малоінвазивних процедур, лапароскопічної хірургії, невідкладних втручань. Є автором наукових статей і двох патентів з питань хірургічних втручань. Володіє англійською мовою
Грейс Клінік
вул. Богговутівська, 14на карті
Лікар Хірург, Пластичний хірург Стрішенець Володимир Петрович на Doc.ua
Володимир Петрович — сертифікований хірург з багаторічним досвідом практичної та наукової роботи в Україні і США. Спеціаліст в абдомінальній і загальній хірургії, лапароскопічній і роботохірургії, експерт в проведенні реконструктивних, естетичних і пластичних операцій. Виконує консервативне і малоінвазивне лікування, реабілітацію, консультує і навчає пацієнтів щодо дієти, гігієни, здорового способу життя і профілактики хвороб
«Авіценна мед», Центр прогресивної медицини
вул. Дегтярівська, 48на карті