Сторінка 11: Дитячі Ортодонти в Києві

Лікар Ортодонт Дорофтей Софія Василівна на Doc.ua
Високопрофесійний ортодонт. Спеціалізується на виправленні прикусу. Використовує в роботі всі види брекет-систем: металеві брекети, керамічні брекети, самолігуючі брекети і т.д.
Лікар Стоматолог, Ортодонт Кожевнікова Вікторія Дмитрівна на Doc.ua
Вікторія Дмитрівна спеціалізується на ортодонтичному лікуванні дітей (від 6 років) і дорослих за допомогою знімних і незнімних апаратів, коректує аномалії прикусу створюючи оптимальні умови для правильного росту щелеп і гармонійного розвитку лицевого скелету, усуває шкідливі звички у дітей. Використовує у своїй практиці різні види брекет-систем металеві, сапфірові, керамічні, індивідуальні брекет системи Insignia та лікування з допомогою елайнерів Invisalign. Лікар постійно покращує свій професійний рівень, активно бере участь у семінарах і майстер-класах для підвищення кваліфікації і удосконалення практичних навичок
Медичний центр «Глем Смайл Лазер»
вул. Січових Стрільців, 37-41на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Ортодонт, Стоматолог Ковальова Ольга Анатоліївна на Doc.ua
Здійснює лікування ортодонтичними апаратами знімними і незнімними, використовує брекет-системи (традиційні і безлігатурні або самолігуючі).
Лікар Ортодонт Славушевич Олександр Леонідович на Doc.ua
Олександр Леонідович спеціалізується на ортодонтичній стоматології, доктор проводить лікування пацієнтів з різними порушеннями прикусу. У своїй роботі Олександр Леонідович активно використовує комп'ютерне моделювання та 3D моделі.
К'ю-Клінік (Q-Clinic)
вул. Жилянська, 30 ана карті
Подільськийм. Палац Спорту
Лікар Стоматолог, Ортодонт Повелягіна Марина Юріївна на Doc.ua
Лікар проводить профілактику розвитку неправильного прикусу у дітей і лікує його також у дорослих застосовуючи незнімні і знімні апарати. Використовує в роботі мікроімпланти і проводить ортодонтичну підготовку під протезування.
DV-Dent, стоматологічна клініка
вул. Михайла Драгоманова, 6Ана карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Ортодонт, Стоматолог Кузьменко Ірина Сергіївна на Doc.ua
Ірина Сергіївна спеціалізується на ортодонтичному лікуванні зубів дорослих і дітей. Займається лікуванням патологій прикусу за допомогою знімної ортодонтичної апаратури, встановлює металеві, керамічні, сапфірові, самолігуючі брекет-системи. Лікар також займається корекцією патологій прикусу за допомогою мікроімплантів
Стоматологічна клініка «С.D. Клінік»
ул. Гарматная, 38ана карті
Солом'янський
Лікар Ортодонт, Стоматолог Харченко Ірина Олегівна на Doc.ua
Лікар використовує в роботі сучасні методики ортодонтичного лікування і діагностики, веде прийом дорослих і дітей. Проводить конділографію. Володіє технікою нейром'язової пальпації по Славічеку
Лікар Ортодонт Макарчук Василина Юріївна на Doc.ua
Василина Юріївна спеціалізується на ортодонтичному лікуванні. Займається виправленням зубощелепних і скелетних патологій прикусу за допомогою брекет-систем, кап, індивідуально виготовлених знімних ортодонтичних апаратів і Elasto-позиціонерів
Лікар Ортодонт, Стоматолог Бордюг  Артур  Миколайович на Doc.ua
Артур Миколайович займається лікуванням аномалій прикусу, установкою брекет-систем, пластин, ретейнерів. Приймає дорослих та дітей з 6 років
Клініка естетичної стоматології «aCOOLa» (Акула)
вул. Вадима Гетьмана, будинок 1-Ана карті
Шевченківськийм. Шулявська
Лікар Ортодонт Городній  Роман  Володимирович на Doc.ua
Роман Володимирович спеціалізується на діагностиці та лікуванні неправильного прикусу у різних формах складності, нестандартного розміщення зубних дуг і неправильного розміщення одного, або декількох зубів. Встановлює брекет-системи. Приймає дорослих та дітей з 6 років.
Hollywood (Голівуд)
вул. Нагірна, 6/31на карті