Сторінка 12: Дитячі Ортодонти в Києві

Лікар Ортодонт Городній  Роман  Володимирович на Doc.ua
Роман Володимирович спеціалізується на діагностиці та лікуванні неправильного прикусу у різних формах складності, нестандартного розміщення зубних дуг і неправильного розміщення одного, або декількох зубів. Встановлює брекет-системи. Приймає дорослих та дітей з 6 років.
Hollywood (Голівуд)
вул. Нагірна, 6/31на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Ортодонт, Стоматолог Капетій Ганна Іванівна на Doc.ua
Володіє методами профілактики і лікування зубощелепних аномалій. Пропонує різні способи вирівнювання неправильно виросли зубів і виправлення прикусу, в тому числі займається установкою брекет-систем. Грамотний, акуратний в роботі фахівець.
Стоматологічна клініка «КІСС»
вул. Кирилловская, 126/2на карті
Оболонськийм. Почайна
Лікар Ортодонт, Стоматолог Коваленко Ганна Олександрівна на Doc.ua
Лікар працює в сфері терапевтичної та ортопедичної стоматології. Виконує терапевтичне лікування, ортодонтичні послуги, такі як установка знімних, незнімних апаратів (пластин, брекет-систем, ретейнер). У терапії Анна Александровна застосовує сучасні стандарти медичної стоматологічної допомоги
Лікар Ортодонт Миколаєва Арина Дмитріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії. Проводить огляд, міофункціональну терапію, роботу зі знімними і незнімними ортодонтичними апаратами, з різними видами брекет-систем, з багатопетлевою технікою. Лікує порушення прикусу, аномалії положення зубів, порушення функції зубощелепного апарату. Також, проводить підготовку пацієнта до тотальної реабілітації
Сіті Смайл, Медичний центр
вул. В. Липковського (Урицького), 18, 2 поверхна карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Ортодонт, Стоматолог Самко Юлія Петрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на профілактиці патології прикусу у дітей різного віку, протезуванні дітей після раннього видалення молочних зубів, ортодонтичне лікування різними видами брекет-систем, виправленні нерівного зубного ряду за допомогою прозорих кап, лікуванні дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба і інших ортодонтичних процедурах