Сторінка 6: Дитячі Ортодонти в Києві

Лікар Ортодонт, Стоматолог Павлик Катерина Миколаївна на Doc.ua
Катерина Миколаївна — засновник і власниця мережі стоматологий Mom's, стоматолог-ортодонт першої категорії. Вміє знаходити відповіді на складні запитання завдяки професійним навичкам і має особливий підхід до дітей. Справжній професіонал у сфері ортодонтії, професійно лікує і діагностує патології прикусу у будь-якому віці, володіє останніми навичками в лікуванні патології прикусу у дітей, підлітків і дорослих
Дитяча стоматологія Mom’s на Оболоні
вул. Оболонська набережна, 7, корп. 5на карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Ортодонт Малевич Олена Олегівна на Doc.ua
Малевич Олена Олегівна
Олена Олегівна - висококваліфікований ортодонт і директор стоматології «Денталика». Лікар спеціалізується на лікування зубо-щелепних аномалій, використовуючи незнімну / знімну ортодонтичну апаратуру. До неї на консультацію приходять як дорослі, так і маленькі пацієнти. Як директор ТОВ «Денталика» Є.О. Малевич була удостоєна нагороди «Кращий керівник-2015».
Лікар Ортодонт, Стоматолог Дементьєва Тетяна Валеріївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортодонт. Спеціалізується на усуненні неправильного прикусу і вирівнюванні зубного ряду за допомогою постановки кап, пластин і брекетів, здійснює всі підготовчі лікувальні процедури.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Захарчук Лариса Миколаївна на Doc.ua
Лариса Миколаївна спеціалізується на лікуванні аномалій розвитку зубів і неправильного прикусу. Займається установкою ортодонтичних апаратів для виправлення прикусу будь-якої складності. Регулярно підвищує свою кваліфікацію на профільних курсах і є учасником міжнародних конференцій по стоматології і ортодонтії
Лікар Ортодонт, Стоматолог Линник Вікторія Василівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, ортодонт, займається лікуванням карієсу, пародонтиту, лікуванням дітей і дорослих, використовуючи знімні апарати (пластинки, елайнери) і брекет-системи. Має вищу категорію.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Чайковський Денис Юрійович на Doc.ua
Денис Юрійович спеціалізується на ортодонтичній стоматології, корекції аномалій прикусу у пацієнтів будь-якого віку. Проводить діагностику, терапію патологій зубощелепної системи, використовуючи знімну/незнімну ортодонтичну апаратуру. Володіє різними методиками діагностики в ортодонтії: рентгенологічне, фотометричне, графічне дослідження та ін.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Трохимчук Вікторія Романівна на Doc.ua
Стоматолог вільно володіє методиками ортодонтичного лікування як дітей, так і дорослих. У практиці застосовує техніку ортотропії і багатопетлевої дуги. Спеціалізується на корекції прикусу за допомогою брекет-систем, елайнеров, пластинкових апаратів, як знімних, так і незнімних, протезуванні щелепи у дітей при ранній втраті молочних зубів
Лікар Ортодонт, Стоматолог Дибенко Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ортодонт дитячий, займається лікуванням дітей до 5 років за такими напрямками, як функціональна і естетична ортодонтія. Застосовує функціональні апарати для корекції прикусу і напрямку росту щелеп, нормалізації ширини дихальних шляхів і ковтання, проводить лікування брекет-системами і знімними прозорими капами (Imago, Invisalign).
Лікар Ортодонт, Стоматолог Березовська Ірина Володимирівна на Doc.ua
Кандидат медичних наук, лікар стоматолог-ортодонт, спеціалізується на установці знімної і незнімної ортодонтичної апаратури для лікування ортодонтичних захворювань у дорослих дітей.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Салтиков Ілля Олегович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на виправленні прикусу та неправильному положення зубів. Проводить процедури, використовуючи ортодонтичні апарати, брекети, капи. Також використовує комп'ютерні програми для розшифровки даних діагностики та для планування лікування
К'ю-Клінік (Q-Clinic)
вул. Жилянська, 30 ана карті