Сторінка 7: Дитячі Ортодонти в Києві

Лікар Ортодонт Левадна  Олександра  Дмитрівна на Doc.ua
Олександра Дмитрівна - досвідчений стоматолог ортодонт в мережі стоматологічних клінік "Люмі-Дент". Проводить ортодонтичне лікування дітям та дорослим за допомогою знімних та незнімних конструкцій, брекет-систем та кап. Окрім цього спеціалізується на профілактиці виникнення щелепно-лицьових деформацій у дітей.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Коваленко Олена Миколаївна на Doc.ua
Доктор Коваленко О.М. є прогресивним фахівцем в сфері передового стоматологічного та ортодонтичного лікування. Олена Миколаївна займається високохудожньою реставрацією, ультраточним ендодонтичним лікуванням, корекцією прикусу і аномалій зубного ряду з використанням вестибулярних брекет-систем, технології Invisalign.
Медичний центр Ваш лікар
пр. Науки, 60ана карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Лікар Стоматолог, Ортодонт Корольчук Іванна Сергіївна на Doc.ua
Стоматолог-ортодонт принимает как взрослых, так и маленьких пациентов. Проводит ортодонтическое лечение съемными и несъемными ортодонтическими аппаратами, специализируется на постановке брекет-систем: традиционны и безлигатурных (самолигирующих). Лечит затрудненное носовое дыхание ввиду узкой верхней челюсти, аномалии размеров и формы зубов, сверхкомплектные зубы, патологии прикуса
Лікар Ортодонт, Стоматолог Строганова Наталія Григорівна на Doc.ua
21рік досвіду
Спеціаліст в області ортодонтії займається діагностикою та лікуванням зубощелепних аномалій. Коригує порушення, що виникають в процесі формування жувальної-мовного апарату і вроджені дефекти. Наталя Григорівна має 20 років медичного стажу
Лікар Ортодонт, Стоматолог Савченко Олена Валентинівна на Doc.ua
Олена Валентинівна лікар терапевтичної стоматології, першої категорії. Займається лікуванням аномалій прикусу, карієсу, пульпіту, періодонтиту, ортолікуванням у дорослих пацієнтів. Проводить професійну чистку та відбілювання зубів.
Екодент на вул. Миропільській
вул. Миропільська, 3на карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Стоматолог, Ортодонт Яригіна Жанна Герасимівна на Doc.ua
Доктор займається плануванням ортодонтичного лікування: аналіз контрольно-діагностичних моделей, телерентгенографії, фото діагностики, комп'ютерної томографії. Для виправлення прикусу у дітей працює з усіма видами знімних апаратів, пластинок, активаторів. Також, встановлює різні види брекет-систем
Віліда на Петропавлівській Борщагівці
с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Шкільна, 22Бна карті
Без районум. Житомирська
Лікар Ортодонт, Стоматолог Живилова Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Тетяна Сергіївна - стоматолог-ортодонт, займається корекцією прикусу і неправильного положення зубів за допомогою спеціальних конструкцій (брекет-системи, капи, пластинки)
Лікар Ортодонт Братіца Ганна Валеріївна на Doc.ua
Лікар ортодонт Братіца Анна Валеріївна проводить консультативні прийоми, ортодонтичне лікування дітей і дорослих, виправлення прикусу / вирівнювання зубного ряду.
Лікар Ортодонт Власенко Оксана Сергіївна на Doc.ua
Ортодонт, займається ортодонт - установкою апаратів функціональної дії, знімних і незнімних апаратів, що володіють механічною дією (брекет-систем, ретейнер). Виправляє аномалії окремих зубів, всього зубного ряду, звуження зубного ряду, проводить корекцію прикусу.
Кравченко Медікал Центр
вул. Січових Стрільців (Артема) 5-Б, оф. 23на карті
Подільськийм. Лук'янівська
Лікар Ортодонт Салхі Уссама  на Doc.ua
Салхи Уссама спеціалізується на виправленні неправильного прикусу і деформації зубів. Встановлює металеві, пластикові, керамічні та сапфірові брекет-системи. Веде прийом україно-, російсько-, арабо-, англо-, французько і італьяноязичних пацієнтів.
Bremen (Бремен)
вул. Гоголівська, 39на карті