Сторінка 7: Дитячі Ортодонти Києва

Лікар Ортодонт, Стоматолог Гаврилюк Юлія Петрівна на Doc.ua
Лікар стоматолог - ортодонт, виправляє прикус і різні дефекти зубощелепного апарату. З цією метою використовує капи, пластинки, брекети і іншу апаратуру.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Шпак Діна Юріївна на Doc.ua
4.5
Лікар спеціалізується на ортодонтичній стоматології, проводить вирівнювання зубного ряду, а також виправлення прикусу за допомогою брекет-систем, кап.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Фолучка Віра Василівна на Doc.ua
4.4
Лікар стоматолог-ортодонт першої категорії. Основний напрямок практики - лікування деформації прикусу у дітей і дорослих без установки брекетів, за допомогою трейнер-системи і системи міобрейкс з використанням міогімнастики.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Волченко Ліна Сергіївна на Doc.ua
4.1
Лікар другої категорії
Ліна Сергіївна - професіонал в області ортодонтичної стоматології. Проводить консультативний прийом і огляд, займається лікуванням карієсу, пульпіту, пародонтиту під дентальним мікроскопом, проводить ортодонтичне лікування неправильного прикусу за допомогою брекет-систем, знімних пластин, трейнерів, кап
Лікар Ортодонт, Стоматолог-ортопед Верещак Олена Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії, ортопедичній стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, діагностику та лікування порушень прикусу знімною (пластинки і трейнери) і незнімної (брекети) апаратурою, міокорекцію за допомогою ЛФК. Веде прийом для дітей і дорослих від 3-х років
Лікар Ортодонт, Стоматолог Байраченко  Анжеліка  Сергіївна  на Doc.ua
Анжела Сергіївна лікар стоматолог-ортодонт вищої категорії. Приймає дорослих і дітей з 1 року. Займається установкою статичних брекет-систем, металевих брекет-систем, лінгвальних брекет-систем, елейнерів і ін.
Лікар Ортодонт Першин  Станіслав  Сергійович на Doc.ua
Станіслав Сергійович - лікар ортодонт, веде прийом дорослих та дітей з 3 років. Спеціалізується на плануванні ортодонтичного лікування: аналіз контрольно-діагностичних моделей, телерентгенографії, фотодіагностики, комп’ютерної томографії. Проводить виправлення прикусу у дітей: застосування знімних апаратів, пластинок, активаторів та ін. виправлення прикусу брекетами, виправлення прикусу з використанням ортодонтичних мікроімплантів, ортодонтичне лікування без брекетів: прозорі капи Інвізілайн (Invisalign), капи Ізілайн (Easy Lign).
Лікар Ортодонт Джанелідзе  Єлизавета  Володимирівна на Doc.ua
Єлизавета Володимирівна - стоматолог-ортодонт. Спеціалізується на виправленні прикусу у дітей та дорослих, застосовуючи знімні апарати, пластинки, активатори, брекети, ортодонтичні мікроімпланти. Проводить також ортодонтичне лікування без брекетів. Лікарка чудово знаходить підхід до дітей та дорослих, допомагає обрати оптимальний план лікування для пацієнта.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Гоменюк Мар'яна Андріївна на Doc.ua
Гоменюк М. А. має більше 10 років досвіду як з дорослими, так і з дітьми. Спеціалізується на різних формах порушення прикусу - від легких дефектів до складних патологій, на певних дефектах зубощелепної системи та ін.
Лікар Ортодонт Калініченко Софія Борисівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Професійно оцінює стан і виявляє порушення формування зубів і щелеп, володіє всіма методиками ортодонтичного лікування. Спеціалізується на виправленні аномалій положення зубів і неправильного прикусу, застосовує незнімну і знімну техніки, брекет-системи різних видів. Дає рекомендації з профілактики зубощелепних аномалій у дітей від 6 років
chevron_left
Показати ще 7 Лікаріautorenew
7 8 chevron_right