Сторінка 10: Дитячі Ортодонти в Києві

Лікар Стоматолог-ортопед, Ортодонт Верещак Олена Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії, ортопедичній стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, діагностику та лікування порушень прикусу знімною (пластинки і трейнери) і незнімної (брекети) апаратурою, міокорекцію за допомогою ЛФК. Веде прийом для дітей і дорослих від 3-х років
Дентал Студіо
вул. Бульварно-Кудрявська, 29 е, оф. №12на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Ортодонт Ткаченко  Юлія  В’ячеславівна на Doc.ua
Ткаченко Юлія В’ячеславівна
Юлія В'ячеславівна – лікар ортодонт вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на ортодонтичному лікуванні порушень прикусу у дорослих та дітей віком від 3 років.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Байраченко  Анжеліка  Сергіївна  на Doc.ua
21рік досвіду
Анжела Сергіївна лікар стоматолог-ортодонт вищої категорії. Приймає дорослих і дітей з 1 року. Займається установкою статичних брекет-систем, металевих брекет-систем, лінгвальних брекет-систем, елейнерів і ін.
Мерікер цифрова стоматологія
вул. Саперне поле3/ офіс 338на карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Ортодонт Руснак Ольга Михайлівна на Doc.ua
Лікар займається профілактикою і лікуванням зубо-щелепних аномалій у дорослих і дітей. Проводить корекцію неправильного прикусу, аномалій форми зубних дуг, дистопії і неправильного нахилу окремих зубів за допомогою ортодонтичних апаратів і брекет-систем
Лікар Ортодонт Хохліч Ольга Ярославівна на Doc.ua
Спеціалізується на застосуванні апаратурних, функціональних, хірургічних методах коригування щелепно-лицьових деформацій і аномалій. В роботі застосовує багатофункціональний підхід, комбінує функціональне і естетичне спрямування, займається ортохірургією, встановлює «безбрекетную апаратуру», «невидимі системи».
Лікар Стоматолог, Ортодонт Пітінова Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії та стоматології. Проводить консультативний прийом, встановлення усіх видів брекет-систем, встановлення усіх видів ортодонтичних апаратів знімних і незнімних, встановлення елайнерів. Веде прийом для дітей від 3-х років
Лікар Стоматолог, Ортодонт Засенко Наталія Євгеніївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортодонт приймає дорослих і дітей з патологіями прикусу, дисфункцією скронево-нижньощелепного суглоба, захворюваннями пародонту. Займається вивченням етіології, діагностики, методів профілактики і лікування зубощелепних аномалій. Лікування проводиться на знімних і не знімних апаратах, різних видах брекет систем, так само на капах Інвізілайн. Лікар регулярно підвищує професійні навички на іноземних курсах і успішно застосовує в своїй практиці нові методики
Лікар Ортодонт Кальварі Катерина Сергіївна на Doc.ua
Лікар проводить ортодонтичне лікування з використанням сучасних матеріалів і технологій, володіє різними методиками виправлення прикусу, допомагає отримати ідеально рівні зуби і красиву посмішку без будь-яких вікових обмежень. Використовує в роботі всі види брекет-систем.
Лікар Ортодонт Калініченко Софія Борисівна на Doc.ua
Професійно оцінює стан і виявляє порушення формування зубів і щелеп, володіє всіма методиками ортодонтичного лікування. Спеціалізується на виправленні аномалій положення зубів і неправильного прикусу, застосовує незнімну і знімну техніки, брекет-системи різних видів. Дає рекомендації з профілактики зубощелепних аномалій у дітей від 6 років
Eurodent
Консультація лікаря – від 440 грн
Крутий спуск 6/2на карті
Печерськийм. Хрещатик
Лікар Ортодонт Анохіна Катерина Миколаївна на Doc.ua
Катерина Миколаївна володіє всіма технологіями ортодонтичного лікування порушень прикусу і інших варіантів зміщення зубного ряду у дорослих і дітей. Доктор Анохіна проводить лікування з використанням як трейнерів і пластинок, так і брекет-систем, включаючи невидимі.