Сторінка 8: Дитячі Ортодонти в Києві

Лікар Ортодонт Деревянчеко Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Займається ортодонтичним лікуванням дорослих / дітей за допомогою знімних і незнімних методик.
АртСмайл
Кудрявський спуск, 10Ана карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Ортодонт Монарх Марина Борисівна на Doc.ua
Ортодонт, фахівець з корекції різних типів зміщення прикусу у дорослих і пацієнтів дитячого віку з застосуванням сучасних ортодонтичних пристосування і прийомів (капи, лінгвальні, сапфірові, керамічні брекет-системи) незнімних апаратів.
Донаре Віта
пр-т Героїв Сталінграда, 8ана карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Ортодонт Щербина Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Доктор Щербина Т.М. спеціалізується на корекції дистального, мезіального, глибоко, перехресного, відкритого прикусу і дістопії за допомогою знімних і незнімних технік (ретейнери, трейнери, капи, елайнери, брекет-системи та ін.).
Австралійський ортодонтичний центр
вул. Волоська, 50/38на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар Ортодонт Гаврилюк Уляна Володимирівна на Doc.ua
Лікар-ортодонт веде дитячий і дорослий прийом. Професійно усуває відкритий, глибокий, перехресний прикус у дорослих і зростаючих пацієнтів. Діагностує і лікує патології зубного ряду, запальні процеси зубів і ясен. Здійснює підбір і установку брекет-систем, виготовлення ретейнер
Лікар Стоматолог, Ортодонт Довгих Максим Вікторович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії. Проводить комплексну ортодонтичну діагностику; антропометрію; лікування ортодонтичних пацієнтів; лікування пацієнтів із синдромальними патологіями ЩЛД. Веде прийом для дітей віком від 6 років
Smile Lab (Стоматологічна клініка)
вул. Олександра Довженка 3на карті
Шевченківськийм. Шулявська
Burov Clinic (Стоматологічна клініка)
вул. Вадима Гетьмана 1Вна карті
Солом'янськийм. Шулявська
Лікар Ортодонт, Стоматолог Солоніна Ганна Миколаївна на Doc.ua
Лікар-ортодонт займається комплексною ортодонтичною діагностикою, читанням телерентгенограм і КТ, лікуванням всіх видів патологій прикусу та положення окремих зубів, застосовуючи знімну і незнімну ортодонтичну апаратуру, міофункціональну терапію, дихальну гімнастику. Також доктор виконує лікування проблем скронево-нижньощелепного суглоба і м'язових дисфункцій, бруксизма. Займається профілактикою стоматологічних захворювань у дітей і дорослих
Деміан дентал клінік
вул. Воскресенська, 16 (ЖК Паркові Озера)на карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Стоматолог, Ортодонт Німеровський Ігор Якович на Doc.ua
Стоматолог-ортодонт, один з кращих ортодонтів України. Займається виправленням прикусу і неправильного положення зубів, використовуючи пластинки, брекети, капи. Практикує методику вирівнювання зубів у дорослих без брекетів. Активно використовує комп'ютерне моделювання та 3D моделі. Є одним з небагатьох сертифікованих ортодонтів України, які працюють за методикою Інвізілайн - вирівнювання зубів в будь-якому віці за допомогою прозорих індивідуальних кап.
Лікар Стоматолог, Ортодонт Іванова Катерина Валеріївна на Doc.ua
Може проводити лікування навіть в самих неординарних випадках, активно впроваджуючи передові методи зміни прикусу, поліпшення функціонування зубів і щелеп їх зовнішнього вигляду. Працює з усіма можливими системами брекетів: металеві, керамічні, сапфірові, самолігуючі
Лікар Стоматолог, Ортодонт Анан М. Дарвіш на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортодонт, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні зубо-щелепних аномалій і патологій. Варто відзначити, що М. Дарвиш також є кандидатом медичних наук і активним учасників різних тематичних заходів, таких як: науково-практичні конференції місцевого та міжнародного рівнів, лекторії, конгреси та ін.
Лікар Стоматолог, Ортодонт Сервинський Ілля Ігорович на Doc.ua
Кваліфікований представник сучасної ортодонтії. Займається виправленням неправильного положення зубів, прикусу, ретенованих зубів будь-якого ступеня тяжкості. В роботі Ілля Ігорович використовує брекет-системи, що розширюючі апарати, мікро імплантати, капи EasyAlign і інші «невидимі» і видимі техніки. Проводить комплексні консультації та планування ортодонтичного лікування, ортодонтичну підготовку пацієнтів до протезування та імплантації
Укрселт
консультация с составлением плана лечения (расшифровка КТ, ТРГ, оценка данных фотометрии и др) – 300 грн.
вул. Велика Васильківська, 134на карті
Голосіївськийм. Либідська