Лікар Стоматолог Зінченко Світлана Анатоліївна на Doc.ua

Зінченко Світлана Анатоліївна

Лікар вищої категорії
22 років досвіду
Дорослі
Лікар-стоматолог вищої категорії, головний лікар клініки "Дента Вітал". Виконує весь комплекс лікувальних процедур - відбілювання, видалення зубних відкладень, пломбування, установка коронок, протезування та ін.
Дента Вітал
ул. Олеся Гончара, 53на карті
Шевченківськийм. Університет
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Рейтинг лікаря розраховується на основі

У 1992 році закінчила Українську медичну стоматологічну академію (раніше - Полтавський державний медичний інститут).

Дипломи та сертифікати:

• 2006 р. - сертифікат за напрямом "Ортопедична стоматологія" (НМАПО ім. П. Л. Шупика);
  • 2009 р. - сертифікат за напрямом "Ортодонтія" (НМАПО ім. П. Л. Шупика);
  • 2012 р. - сертифікат "Організація і управління охороною здоров'я" (НМАПО ім. П. Л. Шупика).

Освіта

Украинская медицинская стоматологическая академия, специализация "Терапевтическая стоматология" (1992 г.).

Курси

Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації.

Лікування захворювань

• гігієна порожнини рота;
  • відбілювання зубів;
  • видалення зубних відкладень;
  • постановка пломб;
  • лікування карієсу і його ускладнень;
  • косметичні реставрації;
  • протезування.

Перевірені відгуки про лікаря

6 Відгуки
Дмитрий 26 Вересень 2017
Отличная цена, качество.
Лиза 23 Жовтень 2015
Обратила внимание на то, что доктор не настаивала на дополнительных процедурах, не было давления, как иногда ощущается на приеме. Понравилось внимательность доктора, отношение, что все объяснила, рассказала подробно, приветливая. Приемом осталась довольна.
Виталий 22 Травень 2015
Врач меня выслушала и направила к другому специалисту, так как не является ортодонтом.
цесарь 06 Листопад 2014
Только положительные эмоции. Огромный плюс что врач говорит на английском языке
цесарь 31 Жовтень 2014
Доволен врачом. Специалист быстро провёл приём и быстро решил проблему. Также понравилось, что врач общался на английском языке.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ