Сторінка 4: Дерматоонкологи Києва

Лікар Дерматоонколог Стефанська Леся Олегівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог вищої категорії, фахівець з естетичної медицини. Працює з клієнтами, у яких спостерігаються: акне, розацеа, папіломовірусна інфекція, новоутворення шкіри, рубці, дерматити, дерматози та ін. В лікуванні деяких захворювань лікар застосовує такі методи, як радіохвильове видалення, плазмоліфтінг, ін'єкційні методики. Є учасником багатьох майстер-класів та семінарів з професійної тематики
Лікар Дерматовенеролог, Дерматоонколог Савенко Юрій Павлович на Doc.ua
Доктор спеціалізується на дерматовенерології дерматоонкології. Проводить лікування шкірних хвороб, здійснює цифрову дерматоскопію, електрокоагуляцію, радіохвильове і кріохірургічне видалення новоутворень шкіри
Лікар Онколог, Дерматоонколог Дедков Сергій Анатолійович на Doc.ua
Сергій Анатолійович лікує рак шкіри (меланома), виконує дерматоскопію, панч біопсію шкіри, займається видаленням новоутворень шкіри, бородавок і папілом
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматоонколог Васильєва Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на сімейній медицині та онкології. Проводить консультативний прийом, шліфування, епіляцію, видалення папілом, бородавок і судин, контурну пластику, безопераційну блефаропластику. Лікує доброякісні новоутворення шкіри, акне і атопічний дерматит
Лікар Мамолог, Онколог, Дерматоонколог Кучма Євгенія Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні в мамології. Займається такими захворюваннями як лактостаз, масталгія, гінекомастія, доброякісні та злоякісні пухлини молочної залози і т. Д. Веде прийом пацієнток старше 12 років
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Делятин Оксана В'ячеславівна на Doc.ua
4.7
Оксана Вячеславівна проводить лікування і діагностику хвороб шкіри, нігтів, волосся. Діагностує і лікує гострі шкірні патології, хронічні захворювання (псоріаз, екзема, вугрової хвороба та інші), хвороби, що передаються статевим шляхом (мікоплазми, уреаплазми, дерматофіброма і т.д.). Має навички дерматоскопії, видалення доброякісних новоутворень шкіри, діатермокоагуляції і кріодеструкції. Веде прийом дорослих та дітей від 3 років
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург, Дерматоонколог  Лобанова Ольга Евгеньевна на Doc.ua
Лікар Мамолог, Онколог, Дерматоонколог Ігнатова Марія Артурівна на Doc.ua
Проводить діагностику та лікування таких захворваюнь, як мастопатіі, аденоми, прості кісти, лактостаз, гіперпролактинеміі, запалення молочної залози.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматоонколог Махиня Ксения Дмитриевна на Doc.ua