Клініка доктора Богомолець

Відгуки про клініку Клініка доктора Богомолець

Клініка
add_box Дерматологія Косметологія Пластична хірургія Дерматоонкологія ... ще
Bogomolets Clinic є визнаним українським лідером з лікування новоутворень на шкірі, меланом, раків шкіри, гемангіом та судинних мальформацій, маючи сучасне діагностичне обладнання та унікальний багаторічний досвід дерматологів та онкодерматологів. Bogomolets Clinic понад 20 років запроваджує передові досягнення лазерної дерматології та косметології в Україні. Медичний центр є першопрохідником у використанні дерматологічних лазерів у нашій країні. За два десятиліття у клініці Bogomolets Clinic вилікувалися понад 500 000 пацієнтів із усіх регіонів України, близького зарубіжжя, Європи та США.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
бульвар Тараса Шевченка, 26\4 Бна карті
Шевченківський м.Університет
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
50 відгуків
Злата 26 Квітень 2024
В клініку зверталися перший раз, дуже позитивні враження, гарно зустріли і провели, ми дуже вдячні
Аделіна 18 Квітень 2024
Була вперше у цій клініці. Перше враження залишилося дуже хороше від клініки, лікарі у клініці дуже хороші та кваліфіковані. Все було дуже добре, при нагоді будемо ще користуватися послугами цієї клініки.
Евгенія 17 Квітень 2024
Хороша клініка, зверталась в клініку вже не перший раз, планую в клініці робити операцію
Ігор 14 Квітень 2024
Клініка сподобалася, лікар, Свистак Анна Павлівна, хороший спеціаліст, я задоволений усім
Юрій 13 Квітень 2024
Був на консультації у дерматолога Свістак Анни Павлівни, візитом залишився повністю задоволеним.
Ольга 13 Квітень 2024
Була на консультації у дерматолога Грищенко Романа Вадимовича, залишилась задоволеною, бо лікар мені усе настільки гарно пояснив, що я зрозуміла, що дійсно потребую у видалені проблемних ділянок, що одразу й зробила.
Вікторія 10 Квітень 2024
Клінікою задоволена, але вартість послуг для мене зависока.
Тетяна 06 Квітень 2024
Все було чудово. Клініка комфортно та зручна. Дуже все сподобалося.
Лариса 05 Квітень 2024
Все було добре, оперативно, швидко, зауважень не було. В клініку звернуся ще
Марія 05 Квітень 2024
Все будо дуже добре, мене приймала дуже гарний лікар Анна Павлівна, дуже сподобався прийом
5 chevron_right