Одеса
Лікар Венеролог, Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог, Дерматохірург Закриничний Сергій Михайлович на Doc.ua
Консультація від500 грн
Доктор веде прийом у власній приватній клініці Область професійної діяльності фахівця - комплексна допомога в діагностиці та лікуванні захворювань шкіри, волосся,нігтів,, онкодерматологогія, дерматохірургія, інфекційних захворювань статевих органів (включаючи венеричні).
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 1863 відгуки

Олександр 15 Липень 2024
Хороший лікар, дуже ввічливий, спілкується з повагою, все було супер!
Екатерина 15 Липень 2024
Я очень довольна визитом к доктору. Доктор четко и доходчиво все объяснил, поставил диагноз, хорошее обслуживание и комфортный кабинет, прием понравился
Наталія 12 Липень 2024
Всё нормально, всё отлично. У меня нет ни каких претензий.
Яна 10 Липень 2024
Юлианна 06 Липень 2024
Очень внимательный доктор, отвечает на все вопросы, мою проблему решил, я довольна визитом к доктору
Ганна 04 Липень 2024
Лікар дуже гарний спеціаліст, мені все дуже сподобалося на цьому візиті.
Роман 02 Липень 2024
Добрий спеціаліст, професіонал своєї справи, виявив і побачив проблему, назначив лікування, все було відмінно
Вікторія 01 Липень 2024
Спілкуванням з лікарем я задоволена, все добре пройшло, прийом сподобався,дякую.
Вікторія 01 Липень 2024
Лікар гарний, мені сподобався, візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Тетяна 20 Червень 2024
Дуже хороші відгуки можемо залишити про цього лікаря. Не вперше вже були на візиті саме у цього лікаря, лікар нам дуже подобається. Дійсно класний спеціаліст.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Одеса