Сторінка 9: Ендоскопісти Києва

Лікар Ендоскопіст Товкач Олександр Васильович на Doc.ua
Лікар-ендоскопіст проводить з метою діагностики та лікування проблем медичного характеру гастроскопію, колоноскопію, відеоколоноскопію, поліпектомію, забір біопсії, зупинку кровотечі
Лікар Ендоскопіст Кутняк Віталій Миколайович на Doc.ua
Віталій Миколайович проводить ендоскопічне дослідження хвороб дванадцятипалої кишки, шлунка, стравоходу, також володіє методом діагностики Helicobacter Рylori. Лікар є автором 22 наукових статей, провів 6 публічних виступів з науковими доповідями, постійний учасник українських з'їздів і міжнародних конференцій з ендоскопії, гастроентерології та хірургії.
Лікар Дієтолог, Хірург, Ендоскопіст, Нутриціолог Кобзар Олексій Дмитрович на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні і профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, ожиріння і анорексії, інфекційних захворювань, онкології. Проводить підбір і складання правильних схем дієтичного харчування як для хворих, так і для здорових людей, призначення нутрієнтів в лікувальній дозі
Лікар Ендоскопіст Скакун Інна Іванівна на Doc.ua
Інна Іванівна проводить маніпуляції з біопсією для цитологічного і патогістологічного досліджень. Також доктор здійснює такі процедури, як: бронхоскопія, колоноскопія (з використанням наркозу і без), відеоколоноскопія, видалення сторонніх тіл і зупинку кровотечі
Лікар Хірург, Ендоскопіст Чібісов Олексій Леонідович на Doc.ua
Олексій Леонідович спеціалізується на проведенні планових, ургентних операцій по загальній хірургії. Проводить лікування гострої хірургічної патології традиційним і лапароскопічним методом. Володіє ендоскопічними методиками діагностики захворювань шлунка, стравоходу, дванадцятипалої кишки.
Лікар Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Племінник Сергій Віталійович на Doc.ua
Проктолог, ендоскопіст. Сергій Віталійович компетентний в проведенні капсульної ендоскопії, гастроскопії, колоноскопії.
Лікар Гастроентеролог, Терапевт, Ендоскопіст Зінчук Наталія Михайлівна на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог, ендоскопіст, терапевт. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні функціональних розладів стравоходу, хронічних гастритів різної етіології, захворювання підшлункової залози, дисбактеріозу кишечника, виразкового коліту, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки та ін.
Лікар Гастроентеролог, Ендоскопіст Джанелідзе Давид Теймуразович на Doc.ua
Давид Теймуразович - лікар-гастроентеролог, ендоскопіст, спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту. Серед процедур, які проводить Давид Теймуразович: відеоколоноскопія, гастроскопія, дуоденоскопія, біопсія. Лікар є автором 42 наукових статей
Лікар Ендоскопіст Лук'яненко Яна Борисівна на Doc.ua
Лікар-ендоскопіст проводить весь спектр досліджень шлунково-кишкового тракту для ранньої діагностики патології та призначення правильного лікування. Проводить відеоколоноскопію. Виконує забір матеріалу на гістологічне та цитологічне дослідження, pH-метрію, уреазний тест на Helicobacter pylori. Має досвід практичної діяльності в гастроентерології та дієтології
Лікар Хірург, Ендоскопіст Яловська Юлія Олександрівна на Doc.ua