Сторінка 12: Ендоскопісти в Києві

Лікар Ендоскопіст Кузьмін Михайло Миколайович на Doc.ua
Лікар Ендоскопіст, Хірург Фесенко Віктор Васильович на Doc.ua
Займається оцінкою стану слизових, виявленням виразок, ерозій і джерел кровотечі, а також спеціалізується на захворюваннях хірургічного профілю. Проводить ендоскопічні обстеження, використовуючи сучасне обладнання.
Лікар Ендоскопіст Гузько Олена Григорівна на Doc.ua
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Проводить такі процедури як: езофагогастродуоденоскопія, езофагогастроскопія, ендоскопічна внутрішньошлункова pH-метрія, біопсія стравоходу і шлунка.
Лікар Ендоскопіст Міхно Віктор Трофимович на Doc.ua
Віктор Трохимович є досвідченим ендоскопістом, він займається проведенням ендоскопічних досліджень понад 25 років. Доктор Михно спеціалізується на проведенні колоноскопії, капсульної ендоскопії тонкого кишечника, бронхоскопії, езофагогастродуоденоскопіі.
Євромед
Стоимость приема равняется стоимости исследования
ул. Ярослава Ивашкевича, 6/8Ана карті
Оболонь
Лікар Ендоскопіст Бураков Ігор Анатолійович на Doc.ua
Лікар вищої категорії спеціалізується на проведенні і розшифровці результатів УЗД-досліджень шлунка і 12-ти палої кишки, жовчного міхура з навантаженням, лімфатичних вузлів, передміхурової залози, нирок, наднирників і т. д. Проводить планові і екстрені хірургічні втручання, лапароскопічні операції, пункції і біопсії під контролем УЗД, веде прийом іноземних громадян
Лікар Ендоскопіст Товкач Олександр Васильович на Doc.ua
Лікар-ендоскопіст проводить з метою діагностики та лікування проблем медичного характеру гастроскопію, колоноскопію, відеоколоноскопію, поліпектомію, забір біопсії, зупинку кровотечі
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Ендоскопіст Мазур Алла Валентинівна на Doc.ua
Ендоскопіст за допомогою ендоскопа, обладнаного відеоапаратурою, проводить дослідження поверхні внутрішніх органів. Даний метод дає можливість не тільки побачити патологічне вогнище, але й виконати прицільну біопсію, введення лікарських препаратів та проведення хірургічних втручань без значного травмування пацієнта. Лікар-ендоскопіст проводить діагностику гастриту, виразкову хворобу, видалення поліпів, встановлення стенту, видалення стороннього тіла, зупинку внутрішньої кровотечі та інші маніпуляції
Лікар Ендоскопіст Яковлєв Олександр Олексійович на Doc.ua
Яковлєв Олександр лікар-ендоскопіст вищої категорії. За роки кар'єри працював з широким рядом спеціальної медичної апаратури і різними категоріями пацієнтів (діти, післяопераційні хворі, онкологічні хворі і т.д.). Лікар проводить ургентні ендоскопічні дослідження при шлунково-кишкових кровотечах та інтраопераційну ендоскопічну асистенцію
Лікар Ендоскопіст, Хірург Демиденко Анатолій Миколайович на Doc.ua
Анатолій Миколайович спеціалізується на хірургічному лікуванні широкого спектру захворювань. Проводить планові і невідкладні (ургентні) оперативні втручання. Виконує гастроскопію і колоноскопію