Сторінка 13: Ендоскопісти в Києві

Лікар Ендоскопіст Кутняк Віталій Миколайович на Doc.ua
Віталій Миколайович проводить ендоскопічне дослідження хвороб дванадцятипалої кишки, шлунка, стравоходу, також володіє методом діагностики Helicobacter Рylori. Лікар є автором 22 наукових статей, провів 6 публічних виступів з науковими доповідями, постійний учасник українських з'їздів і міжнародних конференцій з ендоскопії, гастроентерології та хірургії.
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Дієтолог, Ендоскопіст, Хірург, Нутриціолог Кобзар Олексій Дмитрович на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні і профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, ожиріння і анорексії, інфекційних захворювань, онкології. Проводить підбір і складання правильних схем дієтичного харчування як для хворих, так і для здорових людей, призначення нутрієнтів в лікувальній дозі
Консультативно-діагностичний центр Шевченківського району
вул. Саксаганського, 100на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Хірург, Ендоскопіст Федоров Юрій Борисович на Doc.ua
Юрій Борисович є фахівцем з ендоскопічної діагностики слизової травного тракту (відео- гастроскопія і колоноскопія), також здійснює широкий спектр терапевтичних процедур, заснованих на використанні ендоскопії.
Лікар Ендоскопіст Лужанський Роман Володимирович на Doc.ua
Роман Володимирович спеціалізується на проведенні досліджень і лікування за допомогою ендоскопа. Виконує широкий спектр ендоскопічних процедур (колоноскопія, відеоколоноскопія, гастроскопія і ін.)
Лікар Ендоскопіст, Хірург Бухарін Тимофій Віталійович на Doc.ua
Лікар хірург-ендоскопіст, проводить діагностику захворювань шлунково-кишкового тракту (його верхніх відділів): гастроскопію, езофагоскопію, дуоденоскопію, біопсію. Виконує будь-які види малоінвазивних втручань на органах черевної порожнини.
Лікар Ендоскопіст, Проктолог Задорожній Сергій Петрович на Doc.ua
Лікар-проктолог використовує сучасні методи діагностики, консервативного та малоінвазивного (безопераційного) лікування проктологічних захворювань. Бере активну участь в медичних виставках, міжнародних конференціях по проктології, колоректальній хірургії, ендоскопії та онкології під егідою європейських спілок онкохірургів (ESSO) і проктологів (ESCP)
Лікар Ендоскопіст Антонюк Богдан Олександрович на Doc.ua
Врач-эндоскопист второй категории, проводит все современные методы эндоскопических исследований: диагностическую и лечебную эндоскопию. Проводит забор материала для гистологического и цитологического исследования.
Лікар Ендоскопіст, Хірург Чібісов Олексій Леонідович на Doc.ua
Чібісов Олексій Леонідович
Олексій Леонідович спеціалізується на проведенні планових, ургентних операцій по загальній хірургії. Проводить лікування гострої хірургічної патології традиційним і лапароскопічним методом. Володіє ендоскопічними методиками діагностики захворювань шлунка, стравоходу, дванадцятипалої кишки.
Київська міська клінічна лікарня №4
вул. Солом'янська, 17на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Хірург, Ендоскопіст Шаповалюк Валентин Васильович на Doc.ua
Валентин Васильович виконує ряд складних ендоскопічних досліджень і хірургічних маніпуляцій, серед яких лаваж трахеобронхіального дерева, кліпування варикозних судин стравоходу і шлунка, бужування органів шлунково-кишкового тракту при стриктурах і стенозах, видалення сторонніх тіл з травного тракту, установка ентеральних зондів, гастро-та колоноскопія, поліпектомія і всі інші процедури.
Лікар Хірург, Ендоскопіст Новіков Дмитро В'ячеславович на Doc.ua
Даний лікар спеціалізується на ендоскопічній хірургії, при грижах передньої черевної стінки і жовчнокам'яної хвороби має досвід в проведенні лапароскопічних операцій. Здійснює ургентні лапароскопічні втручання.