Сторінка 14: Ендоскопісти в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Ендоскопіст Молодиченко  Максим Сергійович на Doc.ua
Молодиченко Максим Сергійович
Кандидат медичних наук, акушер-гінеколог з досвідом як наукової, так і практичної роботи. Спеціалізується на комплексній діагностиці та лікуванні патологій жіночої статевої сфери при різних видах безпліддя, проведенні малоінвазивних репродуктивних процедур. Консультує і спостерігає своїх пацієнток протягом всього терміну вагітності.
Лікар Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Племінник Сергій Віталійович на Doc.ua
Проктолог, ендоскопіст. Сергій Віталійович компетентний в проведенні капсульної ендоскопії, гастроскопії, колоноскопії.
Київська обласна клінічна лікарня «Відділення проктології»
улица Баггоутовская, 1на карті
Лук'янівкам. Дорогожичі
Лікар Гастроентеролог, Ендоскопіст, Терапевт Зінчук Наталія Михайлівна на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог, ендоскопіст, терапевт. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні функціональних розладів стравоходу, хронічних гастритів різної етіології, захворювання підшлункової залози, дисбактеріозу кишечника, виразкового коліту, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки та ін.
Персомед
вул. Оноре де Бальзака, 4на карті
Деснянськийм. Дарниця
Лікар Ендоскопіст, Проктолог, Хірург Граболюк Федір Іванович на Doc.ua
Кваліфікований фахівець у галузі хірургії, проктології і ендоскопії, в основні професійні обов'язки якого входить діагностика і лікування різних патологій товстої кишки і заднього проходу за допомогою хірургічного методу терапії. Проводить відеоколоноскопію своїм пацієнтам
Лікар Анестезіолог, Ендоскопіст Литвин Андрій Васильович на Doc.ua
Лікар кваліфікований і досвідчений анестезіолог. Проводить підготовку до оперативних втручань (наркоз), володіє всіма сучасними технологіями в області анестезії.
Лікар Ендоскопіст, Гастроентеролог Джанелідзе Давид Теймуразович на Doc.ua
Давид Теймуразович - лікар-гастроентеролог, ендоскопіст, спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту. Серед процедур, які проводить Давид Теймуразович: відеоколоноскопія, гастроскопія, дуоденоскопія, біопсія. Лікар є автором 42 наукових статей
Олімед, Гастроцентр (Olymed, Gastro Zentrum)
вул. Метрологічна, 17/1на карті
Голосіївськийм. Теремки
Лікар Ендоскопіст Мозковий Георгій Юрійович на Doc.ua
Лікар-ендоскопіст, Член асоціації лікарів-ендоскопістів України. Займається проведенням ендоскопічних процедур, гастроінтестинальною ендосокопією. Спеціалізується на онкологічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту
Лікар Ендоскопіст, Хірург Кочубей Олена Сергіївна на Doc.ua
Лікар-ендоскопіст і загальний хірург другої категорії спеціалізується на проведенні діагностичної та терапевтичної ендоскопії шлунково-кишкового тракту: ВЕГДС, відеоколоноскопії, сигмоскопії. При обстеженні і лікуванні пацієнтів лікар використовує клінічно-обгрунтовані методи діагностики, фармакотерапії і оперативного лікування
Лікар Ендоскопіст, Анестезіолог Кришталь Віктор Михайлович на Doc.ua
Лікар анестезіолог, ендоскопіст Кришталь Віктор Михайлович проводить катетеризацію переферичних вен, катетеризацію центральних вен, інтубацію трахеї, інтубацію трахеї по бронхоскопії, бронхоскопію, спинальну анестезію, види загальної і місцевої анестезії, постановку шлункового зонда