Сторінка 10: Ендоскопісти в Києві

Лікар Ендоскопіст, Хірург, Мамолог Прудников Олексій Борисович на Doc.ua
Олексій Борисович проводить ендоскопічні дослідження. Володіє методиками проведення гастроскопії і колоноскопії. Займається оцінкою стану слизових, виявленням виразок, ерозій і джерел кровотечі, діагностуючи органи зсередини. Також лікар спеціалізується на захворюваннях хірургічного профілю
Лікар Ортопед, Хірург, Ендоскопіст Матвійчук Роман Григорович на Doc.ua
Дитячий хірург і ортопед Матвейчук Р.Г. займається проведенням амбулаторних оперативних втручань у дітей, включаючи хірургію гнійно-запальних процесів, які зачіпають м'які тканини, гнійно-септичну хірургію
Лікувально-діагностичний центр АДОНІС на Григоренка
проспект П. Григоренка, 22/20на карті
Дарницькийм. Позняки
ПоліКлініка на Привокзальній (Моя клініка)
Повторная консультация хирурга 300 грн.
вул. Привокзальна, 14на карті
Дарницький
4.7
Лікар Гастроентеролог, Ендоскопіст, Терапевт Солов'яненко Тетяна Яківна на Doc.ua
Тетяна Яківна володіє великим досвідом в області гастроентерології та ендоскопічної діагностики травного тракту. Проводить всебічну терапію функціональних і запальних патологій органів травлення, володіє методиками антигомотоксичної, гомеопатичної, фітотерапії і т. д. Також проводить колоноскопію
4.7
Лікар Уролог, Ендоскопіст Лищишин Андрій Михайлович на Doc.ua
Досконало володіє методами діагностики і лікування патологій в урології. Проводить ендоскопію, літотрипсію, лапароскопію.
4.6
Лікар Онколог, Ендоскопіст Гонта Олена Олегівна на Doc.ua
Гонта Олена Олегівна проводить діагностику і розробляє план лікування: раку шлунка, легень, молочних залоз, шкіри, колоректального раку і інших злоякісних захворювань різної локалізації. Курирує лікувальний процес. Займається реабілітацією пацієнта
ПоліКлініка на Привокзальній (Моя клініка)
вул. Привокзальна, 14на карті
Дарницький
Моя Клініка на м. Осокорки
вул. Княжий Затон, 21на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Гастроентеролог, Ендоскопіст Кравець Леонід Аркадійович на Doc.ua
Леонід Аркадійович лікар вищої кваліфікації з досвідом роботи більше 30-ти років. Він лікує захворювань шлунка (коліт, гастрит, виразка), жовчного міхура, товстої кишки. Є автором чотирьох друкованих робіт, які були опубліковані в медичних виданнях Росії та України.
Лікар Гастроентеролог, Ендоскопіст Климанова Марина Олександрівна на Doc.ua
Головний лікар клініки «Персомед». Спеціалізується на лікуванні гастроентерологічних захворювань, відеоендоскопічних дослідженнях (гастроскопія, колоноскопія), скринінгу ранніх форм онкологічних захворювань шлунково-кишкового тракту. Володіє методиками визначення хелікобактерної інфекції, ph-метрії. Підбирає індивідуальні програми лікування.
Лікар Хірург, Ендоскопіст Рибалко Сергій Олександрович на Doc.ua
Лікар-хірург має великий досвід проведення оперативних втручань для лікування пахової, пупкової гриж і утворень передньої черевної стінки. Виконує професійний огляд і діагностику захворювань внутрішніх органів, призначає хірургічне лікування. Володіє техніками надання невідкладної медичної допомоги
Лікар Ендоскопіст Швед Павло Григорович на Doc.ua
Лікар-ендоскопіст вищої категорії
Лікар Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Рогожа Вадим Михайлович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на хірургії, проктології і ендоскопії. Проводить діагностику і лікування пацієнтів з хірургічною патологією (захворювання м'яких тканин, підшкірно-жирової клітковини, патології живота і грудної клітки, варикозну хворобу нижніх кінцівок), проктологічній патології (геморой, парапроктит, анальна тріщина, епітеліально-куприкова ходи). Ендоскопічний прийом (гастроскопія, колоноскопія діагностична, поліпектомія, забір матеріалу на патогістологічне дослідження (біопсія), зупинка шлунково-кишкової кровотечі, патологі
Медицинский центр «МЕДПРОФЦЕНТР»
г. Борисполь, ул. Киевский шлях, 14Жна карті