Сторінка 6: Ендоскопісти в Києві

Лікар Ендоскопіст Олейник Вадим Васильевич на Doc.ua
Верум експерт
вул. Деміївська, 13, оф. 1Н-7на карті
Голосіївськийм. Деміївська
Лікар Ендоскопіст, Хірург, Проктолог, УЗД-фахівець Бондаренко Олександр Миколайович на Doc.ua
Лікар-ендоскопіст проводить всі методи ендоскопічних досліджень: діагностичну і лікувальну ендоскопію. Проктолог. Хірург першої категорії. Лікар ультразвукової діагностики.
Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Печерську
прием хирурга 550 прием проктолога 600
вул. Джона Маккейна, 7-Бна карті
Печерськийм. Печерська
Лікар Хірург, Ендоскопіст Ярсоленко В'ячеслав Ігорович на Doc.ua
R+ Medical Network
вул. Касіяна, 2/1на карті
Голосіївськийм. Теремки
Лікар Уролог, Хірург, Хірург-онколог, УЗД-фахівець, Ендоскопіст Юсеф Рамі Мухаммедович на Doc.ua
Лікар уролог, лапароскопист, ендоскопіст, онкохірург, один з провідних оперуючих урологів Києва. У сферу інтересів і професійної діяльності Рамі Мухаммедовича входить діагностика захворювань сечостатевої системи, розробка індивідуальних методів консервативного лікування урологічної патології, а також всі види оперативного лікування: лапароскопічні, ендоскопічні та порожнинні операції. Проводить оперативні втручання методом 3D лапароскопії (нова технологія в лікуванні урологічних захворювань). Практикує лікування ожиріння хірург
«Авіценна мед», Центр прогресивної медицини
вул. Дегтярівська, 48на карті
Шевченківськийм. Шулявська
Лікар Проктолог, Ендоскопіст Самсоненко Сергій Олександрович на Doc.ua
Займається лікуванням геморою, хворобливих станів, які викликані порушеннями в області промежини, ануса, прямої і ободової кишки.
Лікар Хірург, Ендоскопіст, Проктолог, Пластичний хірург, Уролог Скворцов Костянтин Костянтинович на Doc.ua
Костянтин Костянтинович - фахівець в ендоскопічній хірургії. Проводить діагностичні дослідження, оперативну терапію захворювань органів травного тракту. Володіє методами традиційної, сучасної малоінвазивної хірургії. Проводить відеоколоноскопію пацієнтам
Лікар Отоларинголог, Ендоскопіст Ломачук Сергій Володимирович на Doc.ua
Доктор Ломачук вже багато років веде клінічну практику як лікар-ендоскопіст і дитячий отоларинголог, займаючись проведенням сучасної відеоендоскопічної діагностики шлунково-кишкового тракту, здійсненням діагностики патологій ЛОР-органів і їх сучасним, мініінвазивним лікуванням.
Персомед
вул. Оноре де Бальзака, 4на карті
Деснянськийм. Дарниця
Лікар Хірург, Ендоскопіст, Проктолог Молоков Дмитро Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується в сфері хірургії, урології та проктології. Практикує консервативне і хірургічне втручання. Проводить повний обсяг проктологічних операцій, а також операції на черевній порожнині і ряд урологічних операцій
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Гастроентеролог, Сімейний лікар, Ендоскопіст Клодченко Микола Миколайович на Doc.ua
51рік досвіду
Лікар вищої категорії Микола Миколайович спеціалізується в ендоскопії. Є також сімейним лікарем і гастроентерологом. У нього 51 рік професійного досвіду і звання кандидата медичних наук. Серед захворювань, з якими допомагає боротися лікар: гастрит, панкреатит, коліт, гайморит і ін.
Лікар Гастроентеролог, Ендоскопіст Ялтонський Андрій Володимирович на Doc.ua
Лікар гастроентеролог-ендоскопіст, спеціалізується на проведенні діагностики, а також лікування порушень обміну речовин (знижений вага, ожиріння, подагра і ін.) і хвороб шлунково-кишкового тракту (гастрит, целіакія, виразка 12-палої кишки або шлунка, панкреатит, аскаридоз, лямбліоз, холецистит і ін.). Як ендоскопіст проводить відеоколоноскопію і інші процедури