Сторінка 7: Ендоскопісти Києва

Лікар Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Молоков Дмитро Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується в сфері хірургії, урології та проктології. Практикує консервативне і хірургічне втручання. Проводить повний обсяг проктологічних операцій, а також операції на черевній порожнині і ряд урологічних операцій
Лікар Отоларинголог, Ендоскопіст Ломачук Сергій Володимирович на Doc.ua
Доктор Ломачук вже багато років веде клінічну практику як лікар-ендоскопіст і дитячий отоларинголог, займаючись проведенням сучасної відеоендоскопічної діагностики шлунково-кишкового тракту, здійсненням діагностики патологій ЛОР-органів і їх сучасним, мініінвазивним лікуванням.
Лікар Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Жуков Ігор Євгенійович на Doc.ua
Досвідчений лікар проводить діагностику і лікування захворювань. Використовує такі методи досліджень, як: гастроскопія, колоноскопія. Займається проведенням геморроідектомії, латексного лігування гемороїдальних вузлів, хірургією м'яких тканин, герніопластики
Лікар Ендоскопіст Поляков В'ячеслав Михайлович на Doc.ua
Лікар-ендоскопіст вищої категорії, за 20 років професійної діяльності провів близько 50 тисяч ендоскопічних досліджень. Володіє технікою проведення бронхоскопії, колоноскопії, видалення (ендоскопічного) пухлин шлунка, стравоходу і товстого кишечника, склеротерапії вен стравоходу і ін.
Лікар Ендоскопіст Данилков Сергій Олександрович на Doc.ua
До компетенції доктора входить проведення відеогастродуоденоскопіі, колоноскопії (в тому числі в медикаментозному сні), забір матеріалу на гістологічне дослідження (біопсія), уреазний тест
Лікар Ендоскопіст Поліщук Сергій Петрович на Doc.ua
Сергій Петрович - завідувач ендоскопічним відділенням, проводить ендоскопічні дослідження патологій шлунково-кишкового тракту з діагностичною і терапевтичною метою. Процедури, які виконує лікар: відеогастроскопія, відеоколоноскопія, ентероскопія, ендосонографія
Лікар Хірург, Ендоскопіст Болотських Микола Олександрович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар виконує діагностичні дослідження, ендоскопічні маніпуляції та операції (малоінвазивні ендоскопічні втручання). За допомогою ендоскопічної діагностики досліджує захворювання на ранніх етапах: виразку, туберкульоз, рак легенів та ін.
Лікар Ендоскопіст Мостбауер Юрій Валер'янович на Doc.ua
Юрій Валер'янович проводить ендоскопічне дослідження хвороб дванадцятипалої кишки, шлунка, стравоходу, також володіє методом діагностики Helicobacter Рylori.
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Ендоскопіст Несвіт Людмила Анатоліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Людмила Анатоліївна є прогресивним фахівцем в області гастроентерології та ендоскопії. Займається веденням пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, скринінгом раннього раку шлунково-кишкового тракту. Володіє методиками визначення хелікобактерної інфекції, ph-метрії.
Лікар Хірург, Ендоскопіст Мясоєдов Генадій Анатольевич на Doc.ua
Спеціалізується на оперативному лікуванні гнійно запальних процесів м'яких тканин у дорослих, доброякісних новоутворень різних локалізацій, операціях проктологічного профілю та судинної хірургії. Виконує фіброгастродуоденоскопію і ректороманоскопію. Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
7 8 9 10 chevron_right