Сторінка 15: Ендоскопісти в Києві

Лікар Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Карбовнича Олена Сергіївна на Doc.ua
Комунікативна, позитивна, з гарним почуттям гумору, цілеспрямована, завжди працюю на результат, роблю все, щоб не просто пролікувати, а оздоровити пацієнта. Не женусь за статистикою, лікую лише згідно встановленого діагнозу за показами, по світовим стандартам. Володію новітніми методиками обстеження та лікування патологій ШКТ.
Лікар Онколог, Ендоскопіст, Хірург Москаленко Євгеній Олександрович на Doc.ua
Лікар веде хірургічний прийом, прийом лікаря-ендоскопіста. Володіє сучасними методиками діагностики та лікування профільних хворих. Проводить оперативні втручання при патологіях: прямої кишки, гнійних уражень шкіри і підшкірної жирової клітковини, пухлинах шкіри і підшкірної жирової клітковини, молочних залоз. Виконує ендоскопічне видалення доброякісних утворень, біопсії, а також відео езофагогастродуоденоскопію уві сні, відеоколоноскопію уві сні, відеоректосигмоідоскопію уві сні, ендоскопічну поліпектомію і ін.
Лікар Хірург, Ендоскопіст Тиха-Загродська Інна Василівна на Doc.ua
Інна Василівна спеціалізується на ендоскопії та хірургії, виконує гастроскопію і колоноскопію. Веде прийом дорослих і дітей з 15 років
Лікар Ендоскопіст, Хірург Антоненко Олексій Миколайович на Doc.ua
Лікар-хірург, ендоскопіст приймає дорослих і дітей від 6 років. Здійснює планові і ургентні оперативні втручання на органах черевної порожнини, діагностичну і лікувальну ендоскопію бронхів, шлунка, стравоходу і кишечника. Займається видаленням гнійних утворень шкіри, сторонніх тіл з шлунково-кишкового тракту, поліпів
Лікар Хірург, Ендоскопіст Шостак Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна є фахівцем з проведення ендоскопічної діагностики та терапії. Так, доктор Шостак проводить видалення поліпів і зупинку кровотеч під контролем ендоскопії, діагностику слизових оболонок шлунка / кишечника, взяття біопсії на дослідження та ін.
Лікар Ендоскопіст Кобилінська Наталія Леонідівна на Doc.ua
Лікар ендоскопіст займається проведенням ендоскопічних досліджень на сучасному професійному обладнанні. Працює з патологіями шлунково-кишкового тракту і трахео-бронхіального дерева
Лікар Ендоскопіст Лук'яненко Яна Борисівна на Doc.ua
Лікар-ендоскопіст проводить весь спектр досліджень шлунково-кишкового тракту для ранньої діагностики патології та призначення правильного лікування. Проводить відеоколоноскопію. Виконує забір матеріалу на гістологічне та цитологічне дослідження, pH-метрію, уреазний тест на Helicobacter pylori. Має досвід практичної діяльності в гастроентерології та дієтології
Санте
Повторный прием – 250 грн.
вул. Маршала Гречко, 1на карті
Подільськийм. Святошин
Лікар Ендоскопіст Новак  Лариса Василівна на Doc.ua
Лікар ендоскопіст. Проводить ендоскопію шлунково-кишкового тракту, гнучку бронхоскопію, ендоскопію невідкладних станів, малоінвазивні ендоскопічні маніпуляції
Лікар Ендоскопіст Загородський Дмитро Михайлович на Doc.ua
Лікар Михайлович спеціалізується на проведенні ендоскопічного обстеження органів травного тракту (проводить колоноскопію, езофагогастродуоденоскопію), на ендоскпічної зупинки кровотеч, що виникають в просвіті шлунково-кишкового такту, на добуванні сторонніх тіл. Також доктор Загородский проводить поліпектомію.
Лікар Ендоскопіст, Гастроентеролог Гогохія Мірза Нугзаревіч на Doc.ua
Професіонал в лікуванні таких хвороб гастроентерологічного профілю, як холецистит, виразкова хвороба, гастрит, дуоденіт, синдром подразненого кишечника, рефлюксна хвороба і т.д. Доктор призначає терапію дисбактеріозу, проводить ендоскопічні дослідження шлунка, стравоходу і кишечника