Харків

Сторінка 2: Урологи в Харкові

Сьогодні, 27 Квітня
Лікар Уролог, Андролог Войчук Богдан Дмитрович на Doc.ua
Богдан Дмитрович застосовує консервативне і терапевтичне лікування хвороб сечостатевої системи у чоловіків. До лікаря звертаються з інфекційними та запальними захворюваннями, порушеннями в сексуальному житті, нетриманням сечі і патологіями передміхурової залози. Крім того, лікар допомагає вирішити проблему репродуктивної дисфункції у чоловіків різного віку
Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Пушкінська)
Консультація жіночого уролога 450 грн;
вул. Я. Мудрого, 30ана карті
Київськийм. Пушкінська
Медичний центр «ОН Клінік Харків» на Гагаріна
Консультація жіночого уролога 450 грн;
вул. Молочна, 48на карті
Київськийм. Проспект Гагаріна
Немає доступних слотів для запису
Лікар Уролог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Андролог, Сексопатолог, Сексолог Малишкін Дмитро Ігорович на Doc.ua
21рік досвіду
Я, Малишкін Дмитро Ігорович, уролог-андролог, лікар вищої категорії. Працюю з 2003 року. Консультую пацієнтів віком від 18 років. Як лікар- сексопатолог працюю з 2013 року та можу консультувати пацієнтів рiзного віку з відповідних питань. Спеціалізуюся переважно з питань андрології, репродуктології та сексопатології. Маю 10-рiчний досвiд роботи у медичних центрах репродуктології як лiкар- андролог та сексопатолог. Проводжу ОНЛАЙН- КОНСУЛЬТАЦІЇ (WhatsApp, Telegram, Viber). Напередодні консультацiï ми погоджуємо час проведення, необхiднiсть вiдео- пiдтримки, пацiєнт надсилає всі наявні актуальні результати аналізів та висновків додаткових досліджень. З кожним пацієнтом проводжу докладну консультацію тривалiстю близько 60 хвилин, в ходi якої з'ясовую, яка саме проблема у даного пацiєнта, пояснюю ïï можливi причини та розвиток. Потiм ми разом виробляємо алгоритм-тактику обстеження та лікування (якщо це необхідно). Пiсля завершення консультацiï надаю докладний друкований висновок (консультацію – інструкцію) в електронному вигляді. Основні захворювання, лікуванням яких я займаюся: чоловіче безпліддя; передчасна еякуляція; еректильна дисфункція; зниження статевого потягу (лібідо); «стертий оргазм». Діагностика та корекція андрогенного дефіциту у чоловіків (чоловічий клімакс); лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом; лікування порушення сечовипускання: прискорене сечовипускання, утруднене сечовипускання,болiсне сечовипускання.
«Медичний центр» для дорослих та дітей
Консультує ТІЛЬКИ ОНЛАЙН!!!!
вул. Амосова, б. 52, офiс 157на карті
Немишлянськийм. О.С. Масельського
Консультація
Лікар Хірург, Уролог Пащенко Костянтин Юрійович на Doc.ua
Пащенко Костянтин Юрійович
Дитячий хірург виконує лікування органів черевної порожнини, сечостатевої системи. Надає допомогу при вадах розвитку у новонароджених. Проводить видалення утворень шкіри і м'яких тканин, гнійників. Доктор проходив стажування в Ізраїлі, Німеччині, Австрії та ін. Має сертифікат лапароскопічного хірурга
Медичний центр «Беатріс»
вул. Пушкінська, 44, 2 поверх, каб. 2-10на карті
Шевченківськийм. Архітектора Бекетова
Консультація
Лікар Уролог Бухмін Олексій В'ячеславович на Doc.ua
Бухмін Олексій В'ячеславович
Олексій В'ячеславович має вищі категорії за спеціальностями «Урологія» і «Дитяча урологія». Є доцентом кафедри загальної, дитячої та онкологічної урології ХМАПО. Лікар має безліч позитивних відгуків та рекомендацій від колег і пацієнтів.
Медичний центр «ОН Клінік Харьків» (Дитяче відділення)
Первинний прийом лікаря-уролога – 450 грн Консультація жіночого уролога – 450 грн Консультація дитячого уролога – 450 грн
проспект Героїв Харків, 257на карті
Салтівський
Виклик додому
Медичний центр «ОН Клінік Харьків» на Палаці Спорту
пр-т Героїв Харкова 257на карті
Салтівський
Виклик додому
Лікар Уролог Бальчунас  Іван  Вікторович на Doc.ua
Молодий і перспективний спеціаліст. Пацієнти відмічають чуйність лікаря, його уважне ставлення до вирішення медичних питань.
Лікар Уролог Урлапов Микола Анатолійович на Doc.ua
Якщо пацієнт звернувся з проблемою, то моя задача допомогти якомога якісніше і швидше
Медичний центр Здоров'я
Проспект Незалежності, 13на карті
Шевченківський
Лікар Уролог Міхєєв Едуард Олександрович на Doc.ua
Міхєєв Едуард лікар-уролог вищої категорії. Займається лікуванням хронічного простатиту, ранньої еякуляції, еректильної дисфункції, хронічного циститу, орхоепідідіміту, пієлонефриту і т.д.
Лікар УЗД-фахівець, Подолог, Уролог, Хірург Кутько Микола Якович на Doc.ua
Кутько Микола Якович, який оперує уролог, хірург - вищої категорії. Займається лікуванням: атером, ліпом. А також, проблемами - подології: видалення лазером врослого нігтя, мозолів, натоптишів, бородавок.
Лікар Андролог, Уролог Панасовський Микола Леонідович на Doc.ua
Панасовський Микола Леонідович
Уролог-андролог, фахівець клініки Феськова А. М. Професійні інтереси – лікування запалень, що виникають в сечовивідній системі, патологій чоловічих статевих органів, а також порушень функції репродукції.
Клініка професора Феськова А. М.
вул. Холодногірська, 15на карті
Холодногірськийм. Холодна гора
Лікар Уролог Глоба В'ячеслав Юрійович на Doc.ua
Глоба В'ячеслав Юрійович
В'ячеслав Юрійович - уролог першої категорії. Сфера діяльності лікаря охоплює консультаційний прийом і терапію запальних, інфекційних захворювань, що виникають в сечостатевій системі. Володіє великим спектром оперативних втручань в урології.
Марія
вул. Черепанових, 7на карті
Основ’янський
chevron_left 2 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right