Харків

Сторінка 3: Урологи в Харкові

Лікар Уролог, Хірург Шаруда Пилип Пилипович на Doc.ua
Лікар-уролог займається діагностикою та лікуванням передчасного сім'явиверження, гострого і хронічного простатиту, захворювань сечовидільної системи, ЗПСШ. До нього варто звернутися за медичною допомогою, якщо необхідне відновлення і поліпшення потенції, здійснити пластику вуздечки, видалити гострі кондиломи і папіломи
Лікар Уролог, Андролог Іванова Ганна Валентинівна на Doc.ua
Уролог в клініці Феськова А. М. Професійні інтереси – лікування патологій статевих органів у чоловіків, запалень, що виникають в сечовивідної системі, а також порушень репродуктивної функції.
Клініка професора Феськова А. М.
андролог 330, уролог 340грн
вул. Холодногірська, 15на карті
Холодногірськийм. Холодна гора
Лікар Уролог, Андролог Войчук Богдан Дмитрович на Doc.ua
Богдан Дмитрович застосовує консервативне і терапевтичне лікування хвороб сечостатевої системи у чоловіків. До лікаря звертаються з інфекційними та запальними захворюваннями, порушеннями в сексуальному житті, нетриманням сечі і патологіями передміхурової залози. Крім того, лікар допомагає вирішити проблему репродуктивної дисфункції у чоловіків різного віку
4.7
Лікар Андролог, Уролог Козин Юрій Іванович на Doc.ua
Козин Юрій Іванович
Доктор медичних наук
Юрій Іванович проводить консервативне лікування хронічних простатитів, сечокам'яної хвороби, доброякісних і злоякісних пухлин передміхурової залози і нижніх сечовивідних шляхів. Крім того, доктор виконує сучасну діагностику і лікування сімейних пар,які страждають бездітністю, що обумовлена поєднаною урогенітальною інфекцією
Лікар Хірург, Уролог Удовиченко Андрій Григорович на Doc.ua
Удовиченко Андрій Григорович
Андрій Григорович лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, лікує захворювання хірургічного та урологічного профілю. Андрій Григорович постійно підвищує свій професійний рівень, постійний учасник щорічних міжнародних симпозіумів і науково-практичних конференцій
Лікар Уролог, Онколог Димитров Микита Геннадійович на Doc.ua
Уролог, онколог. Займається лікуванням інфекцій сечовидільної системи, проводить обстеження і лікування запальних захворювань сечостатевої системи у чоловіків, лікує доброякісну гіперплазію передміхурової залози.
Медичний центр «MedHouse»
Повторна консультація 250 грн
вул. Суздальскі ряди, буд. 8, 3 поверхна карті
Холодногірськийм. Центральний ринок
4.7
Лікар Сексопатолог, Уролог Крутько Дмитро Ігорович на Doc.ua
Дмитро Ігорович лікар уролог, сексопатолог і андролог, він спеціалізується на лікуванні хронічних простатитів, циститів, ослаблення статевого потягу, раннього сім'явиверження, проблем із зачаттям дитини (більше 12 місяців) або чоловічого безпліддя, захворювань, які передаються статевим шляхом, чоловічого клімаксу і багато іншого.
Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Пушкінська)
вул. Я. Мудрого, 30ана карті
Київськийм. Пушкінська
Лікар Андролог, Уролог Решетніков Олексій Вікторович на Doc.ua
Олексій Вікторович - фахівець в області урології та андрології зі стажем роботи понад 15 років. Займається лікуванням, діагностикою та профілактикою захворювань сечостатевої системи жінок і чоловіків. Виконує УЗД, цистоскопію, масаж простати, френулотомію, ударно-хвильову терапію, лазерну терапію, циркумцизіо і ін. Проводить дистанційну ударно-хвильову літотрипсію (дроблення каменів в нирках, сечоводі, сечовому міхурі)
Кабінет дистанційної ударно-хвильової літотрипсії
вул. Державінська, 38на карті
Слобідськийм. Метробудівників
Лікар Онколог, Уролог Налбандян Тарон Альбертович на Doc.ua
Завідувач онкоурологічних відділенням "Обласного центру онкології" Лікар спеціалізується на онкохірургії, проводить біопсії пухлин нирок, наднирників і простати, трансуретральну резекцію передміхурової залози, новоутворень сечового міхура, пункційну нефростомію, а також лапароскопічні операції – різні види простатектомії, адреналектомії, цистектомії і т. д. Крім того, має спеціалізацію з ультразвукової діагностики
Харківський обласний центр онкології
вул. Лісопарківська, 4на карті
Київський
Лікар Уролог, Андролог Нагімова Карина Фянісовна на Doc.ua
Лікар-уролог, працює з пацієнтами, у яких спостерігається утруднене сечовипускання, поява в сечі слизу, крові, пластівців, передчасне сім'явиверження, зміна кольору сечі і сперми, збільшення лімфатичних вузлів в паху, зниження еректильної функції та ін.
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right