Харків

Сторінка 3: Урологи в Харкові

Лікар Сексопатолог, Уролог Крутько Дмитро Ігорович на Doc.ua
4.7
Дмитро Ігорович лікар уролог, сексопатолог і андролог, він спеціалізується на лікуванні хронічних простатитів, циститів, ослаблення статевого потягу, раннього сім'явиверження, проблем із зачаттям дитини (більше 12 місяців) або чоловічого безпліддя, захворювань, які передаються статевим шляхом, чоловічого клімаксу і багато іншого.
Лікар Андролог, Уролог Решетніков Олексій Вікторович на Doc.ua
Консультація від300 грн
Олексій Вікторович - фахівець в області урології та андрології зі стажем роботи понад 15 років. Займається лікуванням, діагностикою та профілактикою захворювань сечостатевої системи жінок і чоловіків. Виконує УЗД, цистоскопію, масаж простати, френулотомію, ударно-хвильову терапію, лазерну терапію, циркумцизіо і ін. Проводить дистанційну ударно-хвильову літотрипсію (дроблення каменів в нирках, сечоводі, сечовому міхурі)
Лікар Онколог, Уролог Налбандян Тарон Альбертович на Doc.ua
Завідувач онкоурологічних відділенням "Обласного центру онкології" Лікар спеціалізується на онкохірургії, проводить біопсії пухлин нирок, наднирників і простати, трансуретральну резекцію передміхурової залози, новоутворень сечового міхура, пункційну нефростомію, а також лапароскопічні операції – різні види простатектомії, адреналектомії, цистектомії і т. д. Крім того, має спеціалізацію з ультразвукової діагностики
Лікар Уролог Воропай Андрій Юрійович на Doc.ua
Провідний спеціаліст по урології, що володіє навичками оперативної урології, діагностики та лікування проблем з онкоурології, загальної урології та андрології. Успішно лікує статеві інфекції і чоловіче безпліддя, запальні захворювання сечостатевих шляхів
Лікар Уролог Мінухін Андрій Сергійович на Doc.ua
Лікар-уролог. Кандидат медичних наук. Займається лікуванням чоловічого безпліддя, еректильної дисфункції, лікуванням простатиту. Проводить діагностику і лікування ЗПП.
Лікар Уролог, Хірург-онколог Решетняк Сергій Олександрович на Doc.ua
Проводить лапароскопічні, малоінвазивні операції, ультразвукові дослідження сечостатевої системи для діагностики і лікування таких патологій і захворювань, як: сечокам'яна хвороба, доброякісна гіперплазія передміхурової залози, гідронефроз (гідронефротична трансформація нирки), нефроптоз, кісти нирок, стриктура сечоводу, уретри, пухлини сечового міхура, передміхурової залози, нирок і сечоводів, варикоцеле, захворювання зовнішніх статевих органів у чоловіків і нетримання сечі у жінок
Лікар Андролог, Уролог Терещук Сергій Іванович на Doc.ua
Лікар уролог вищої категорії, фахівець в області лікування варикоцеле, простатиту, пієлонефриту, циститу, еректильної дисфункції, порушень сім'явиверження. Для досягнення ефективності лікування проводить УЗД нирок, простати, сечового міхура і органів мошонки, а також цистоскопію і ін.
Лікар Уролог Боровський Михайло Борисович на Doc.ua
Михайло Борисович – лікар-уролог вищої категорії. Спеціаліст по оперативному лікуванню захворювань урологічного профілю у дітей - варикоцеле, водянка яєчка, перекручування яєчка, кіст мошонки. Займається консервативним лікуванням захворювань сечостатевої системи у дітей
Лікар Уролог Яровая Наталья Леонидовна на Doc.ua
Лікар Уролог, Флеболог Пушкар Володимир Михайлович на Doc.ua
Судинний хірург, уролог. Професійні інтереси - лікування трофічних виразок, варикозної хвороби, що виникає в нижніх кінцівках, критичної ішемії, атеросклерозу артерій, варикоцеле, хронічній недостатності (варикозної).
chevron_left 3 4
Показати ще 4 Лікаріautorenew