Лікар Уролог Щербак Євгеній Володимирович на Doc.ua

Відгуки про Щербак Євгеній Володимирович

Лікар спеціалізується на урології. Проводить пальцеве ректальне дослідження, масаж простати, взяття мазків (уретри, цервікального каналу, піхви), інстиляції уретри і сечового міхура, блокаду сім'яного канатика, катетеризацію сечового міхура, заміну цістостоміческого дренажу. Лікує такі захворювання і патології, як: уретрит, цистит, простатит, пієлонефрит, доброякісна гіперплазія простати
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

алена 17 Лютий 2021
Мне все очень понравилось. Буду еще обращаться к доктору по поводу повторной консультации. На данный момент лечусь по лечению, которое он назначил. Есть результат!
Лариса 10 Лютий 2021
Я дуже задоволена, такий уважний, молодий лікар. Дуже уважний! Мені сподобалося, буду приходити. У мене хронічний процес, тепер буду до нього ходити. Досвідчений лікар.
Оксана 10 Лютий 2021
Посещением осталась довольна, получила ответы на все вопросы, которые меня волновали.
Инна 05 Лютий 2021
Приемом у врача очень довольна, получила ответы на все свои вопросы. Доктор внимательный и грамотный, рекомендую
Александр 30 Січень 2021
Очень нравится доктор, хожу к нему уже не первый раз, очень рекомендую данного специалиста.